Presunúť na hlavný obsah

Tieto deti patria podľa znamenia medzi najinteligentnejšie: Pozrite sa, či je medzi nimi aj to vaše

Feminity

Áno, aj medzi deťmi v rannom veku nachádzame malých géniov. Zistili sme, ktoré detičky patria podľa znamenia horoskopu medzi najinteligentnejšie.

Inšpirujte sa: Ambiciózna Slovenka Natália Gápľovská prišla na trh so skvelým nápadom: Prírodné sviečky LUMINIA si zamilujete!

V ktorom mesiaci sa narodilo vaše bábätko? Ak ste tomu doterza nevenovali veľkú pozornosť, skúste sa na to predsa len pozrieť o niečo bližšie. Deti narodené v mesiacoch máj, jún, september a október patria vraj medzi najinteligentnejšie. Vidíte, pravdepodobne máte doma malého génia a ani ste o tom netušili.

Prirodzený intelekt blížencov

O blížencoch hovoria astrológovia ako o najinteligentnejšom znamení zverokruhu vôbec. Planéta Merkúr totiž vplýva veľmi významne na ich myseľ a intelekt. Je však dôležité podotknúť, že nejde o malých géniov, ktorí majú plnú hlavu čísiel, rovníc a vedomostí. Pre blížencov je veľmi charakteristické, že sú prirodzene inteligentní, majú zmysel pre detail, a empatiu. Práve tieto atribúty z nich robia všestranne nadaných ľudí. Najviac sa uplatnia ako vedci, umelci, či vynálezcovia. 

Precízne a analytické panny

Panny rovnako ako blížencov, ovplyvňuje planéta Merkúr. Deti narodené v tomto znamení sa vyznačujú analytickým myslením, skvelým intelektom a rýchlymi a pohotovými reakciami. Ak sa do niečoho pustia, nič im nazabráni v tom, aby to dotiahli do úspešného konca. Panny nikdy nerobia nič zbytočne, všetko si potvrdzujú, kontrolujú a svoje poznatky sa vždy snažia aplikovať do praxe. Skvele sa im darí v oblasti medicíny, či astrofyziky. Dokonca výskumy potvrdzujú, že väčšina lekárskych elít sa narodila v znamení pannny. 

Prečítajte si aj: Sympatická Slovenka odišla z práce, ktorá ju nenapĺňala: Dnes sú betónové kvetináče, ktoré vyrába hitom

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus