Presunúť na hlavný obsah

Prelietavá Paris Hilton konečne povedala ÁNO: Aj toto o jej povahe vypovedá prsteň, ktorý od priateľa dostala

Zahraničné celebrity

Mladá kráska známa tým, že svojich priateľov strieda takmer rovnako rýchlo ako outfity, sa zdá sa konečne usadila a našla toho pravého. Pred vyše mesiacom totiž povedala áno Chrisovi Zylkovi.

Dvojica sa pozná skutočne dlho

Síce Paris a Chris tvoria pár len jeden rok, poznajú sa už dobre dlho. Obaja dokonca tvrdia, že povestná iskra medzi nimi preletala už pred ôsmymi rokmi, keď sa prvýkrát uvideli. Síce na seba museli čo to počkať, Paris doteraz tvrdí, že pri Chrisovi naozaj pocítila silu lásky na prvý pohľad. A ako ukázali januárové zimné zásnuby,  jej partner to cítil rovnako.

Mohlo by vás zaujímať: Skrotená milionárska dedička ako ju nepoznáte: Z kráľovny večierkov Paris Hilton je dnes cudná biznismenka!

Keď prsteň, tak poriadny

Chris sa samozrejme nedal zahanbiť a svoju polovičku počas víkendu na horách prekvapil skutočne unikátnym prsteňom. Presne v strede kopca si kľakol a dobre známu otázku položil Paris zároveň s neprehliadnuteľným prsteňom.

 

I said Yas!So happy & excited to be engaged to the love of my life. 

Príspevok, ktorý zdieľa Paris Hilton (@parishilton),

Tento obrovský žiariaci poklad v tvare jemnej slzičky vyberal Chris úplne sám, a to hlavne podľa preferencií svoje priateľky, ktorej sa odjakživa páčil prsteň jeho matky, ale aj podľa jej nespútanej povahy. Je totiž známe, že slzičkové prstene obľubujú hlavne ženy, ktoré sú telom aj dušou rebelky a rady si takpovediac „idú svoje“. Rovnako tak sa hodí aj tým, ktoré zbožňujú ideu dlhých prstov a elegantných rúk, pretože práve takýto typ prsteňa prsty vyslovene opticky predlžuje.

Inšpirujte sa:Svetové celebrity, ktoré sa obliekli za iné celebrity: Trend, ktorý rozpútal doslovný ošiaľ!

Nedá dopustiť na trdície

Zylka však zachoval tradičné hodnoty aj v prípade samotnej prípravy na žiadosť o ruku. Ešte predtým, než sám vybral prsteň, navštívil pred Vianocami rodinu Hiltonovcov a požiadal Parisinho otca o ruku jeho dcéry. Pre niekoho možno zastaralý zvyk, pre Chrisa však so sebou niesol určitú symboliku.

Zdá sa, že otec bol návrhom nadšený, keďže párik je už šťastne zasnúbený a Paris svoj nádherný prsteň vystavuje na obdiv pri každej možnej príležitosti.

Páči sa Vám snúbenec Paris Hilton?

spolu hlasovalo 179 ľudí

Áno
116
Nie
63

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus