Vždy dobre naladená Dara pozná recept na šťastie: Toto je podľa nej základom spokojnosti a harmónie

Krásna Dara už roky pôsobí harmonicky a vyrovnane. Nie je však za tým žiadne kúzlo, len jedna jednoduchá zásada.

Lola akoby mame z oka vypadla

Lola akoby mame z oka vypadla

Zdroj: instagram.com/dararolins_vermi

Užíva si každý jeden deň

Dara je známa tým, že si popri tvrdej práci rada oddýchne v spoločnosti tých najbližších, Patrika a svojej malej Laury. Ich prítomnosť spoločne s krásnym prostredím Bali jej dodáva nevídaný pocit slobody, ktorý si Dara nevie vynachváliť. Nielenže svojich fanúšikov na sociálnych sieťach zásobuje množstvom vydarených záberov, neodpustila si doplniť ich komentárom, ktorý presne vystihuje jej životnú pohodu a šťastie, ktoré z nej vyžaruje.

Inšpirujte sa: Tipy Dary Rolins, ako sa udržať fit aj počas sviatkov: Na toto spevácka diva nedá dopustiť

Nejde o žiaden zázrak

Dara totiž prezradila, že aj napriek tomu, že zdravé a silné telo je veľmi dôležité, netreba zabúdať na ducha. Krásna speváčka vraj čím ďalej, tým viac verí v silu pochopenia, tolerancie, emócií a vyznaní, ktoré vedú k sebaspoznaniu. Zdravie totiž podľa nej nespočíva len v tom, čo jeme, ale i v zdravých a pozitívnych myšlienkach a v tom, ako sa dokážeme vyrovnať s rôznymi situáciami v živote.

Nenechajte si ujsť: Tieto sexi Slovenky začali svoj rok naozaj exoticky: Magda Šebestová či Dara Rolins ukázali bezchybné figúry!

Životná filozofia jogy

Tento dôležitý spôsob myslenia jej pomohol už mnohokrát a prišla k nemu hlavne vďaka pravidelnému cvičeniu jogy, ktorú si užívala aj priamo na ostrove. Práve duchovno a pokoj, ktoré so sebou joga prináša jej pomáhajú zabudnúť na problémy a hlbšie prežívať niektoré chvíle a myšlienky.

Aj preto sa vraj každé ráno teší, keď jej zazvoní budík a opäť môže absolvovať hodinu tohto jedinečného umenia, ktoré v sebe spája pohyb a duchovno.

Mohlo by vás zaujímať: Slovenky, ktoré milujú jógu: Andrea Verešová a ďalšie krásne ženy v pózach, ktoré hovoria za všetko

Nezabúda na priateľov

Okrem rodiny si Dara nezabúda užívať čas s priateľmi. Práve na Bali sa stretla hneď s niekoľkými a spoločne strávili večere na pláži pri západe slnka. Zdá sa, že aj vďaka nim a jej životnej filozofii je Dara taká krásna a vyrovnaná, a to skutočne neustále!

Foto:
instagram.com/dararolins_vermi
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba