Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Modelka Barbora Brušková opäť zažiarila na prehliadke Maison Margiela: Toto sa nepodarilo ešte žiadnej

Modeling

Jedna z najúspešnejších modeliek agentúry Elite Bratislava predvádzala na Haute Couture show v Paríži pre známy módny dom Maison Margiela a opäť zažiarila. Barbore Bruškovej sa ako jedinej modelke na svete podarilo predvádzať pre túto značku po 10-krát a pre Feminity prezradila viac o tejto skúsenosti.

Modelingová agentúra Elite Bratislava je známa svojimi úspešnými modelkami po celom svete. Dôkazom toho je aj talentovaná Barbora Brušková, ktorej sa opäť podarilo predvádzať pre módny dom Maison Margiela, s ktorým spolupracuje už tretí rok. V rozhovore pre Feminity sa rozrozprávala o svojich zážitkoch v modelingu a taktiež priblížila, čo najradšej robí vo voľnom čase. 

FEMINITY TV: Úspešná modelka Barbora Brušková stálicou prehliadky módneho domu Maison Margiela

Mohlo by vás zaujímať: Slovenka Barbora Brušková bodovala na plnej čiare: V súkromí rebelský look, v spoločnosti dokonalá dáma!

Jedinečný úspech

S módnym návrhárom Johnom Gallianom spolupracuje Bára už tretí rok a je jedinou modelkou na svete, ktorá predvádzala pre túto značku už desiaty krát. „Je to úžasná spolupráca a nesmierna príležitosť sledovať celé tie prípravy. Vždy, keď prídem do ateliéru, tak je to ako môj druhý domov,“ začala rozhovor úspešná modelka.

Moderná japonská gejša

Barbora nám priblížila, v akom duchu sa niesla tohtoročná módna prehliadka a ako vyzeral jej celý look: „Môj look znázorňoval takú modernú japonskú gejšu, ktorá mala na sebe obrovskú reflexnú zimnú bundu, na nohách snowboardové tenisky a v ruke dúhový slnečník.“ Make-up približoval typický vzhľad gejši a mokré vlasy odzrkadľovali ideu, prečo má Bára v ruke dáždnik. 

Hlbší význam

Od známej modelky sme sa taktiež dozvedeli, že modeling nie je len o povrchnej kráse, ale skrýva v sebe omnoho viac. „Modeling nie je len o tom, ako človek vyzerá alebo čo si oblečie, ale je to hlavne aj o tom vnútri. Čo človek vyžaruje, aké ma názory, čo môže tým druhým ponúknuť a vlastne, akým spôsobom sa prezentuje. Takže to ma určite naučil modeling a myslím si, že to môžem ponúknuť aj ďalej,“ dodala s úsmevom.

Popri kariére modelky študuje na vysokej škole 

Od svojich modelingových kolegýň sa odlišuje aj faktom, že popri kariére profesionálnej modelky stíha aj štúdium na vysokej škole. Šikovná a ambiciózna Bára má okrem školských povinností aj množstvo voľnočasových aktivít a svoj život sa snaží vychutnávať naozaj naplno. „Svoj voľný čas trávim s kamarátmi, čítam knihy, maľujem, hrám na klavíri, behám so psíkom alebo navštevujem nejaké galérie. Snažím sa ho nejako využívať naplno, užívať si, čo život prináša a robiť to, čo ma baví. Presne to prajem úplne každému z nás,“ uzavrela rozhovor peknou myšlienkou. 

Prečítajte si aj: Elite Model Look rozbehol kariéru množstvu slovenských modeliek: Ako vyzerá slovenská krása vo svetovom modelingu?

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus