Presunúť na hlavný obsah

Veľké džínsové bundy ako nová vlna retro štýlu: Naučte sa ich nosiť s gráciou!

Móda

Kúsok, ktorý by nemal chýbať vo vašom šatníku v prípade, že inklinujete k odvážnemu a rebelskému štýlu s prvkami retra. Veľké „oversized“ denim bundy zaplavili ulice New Yorku a bleskovou rýchlosťou prichádzajú aj k nám. Inšpirujte sa touto jedinečnou pouličnou módou a naučte sa ich nosiť tak, ako svetové hviezdy.

Módne trendy sú občas naozaj uletené a inak tomu nie je ani v tomto prípade. Veď kto by to bol povedal, že sa raz budú nosiť veľké džínsové bundy, ktoré vyzerajú ako keby ste si ich požičali po staršom bratovi? Presne túto módnu vlnu zaznamenali ulice New Yorku, kde sme zazreli množstvo svetových celebrít s týmto štýlovým kúskom. Inšpirujte sa ich vkusom a naučte sa správne nosiť tento prvok.

Prečítajte si aj: Štýlový kabát, ktorý si obľúbite: Málokto by povedal, že dokáže vyzerať oblečený takto dobre

Zvodné a sexi

Svetoznáma modelka Irina Shayk je dôkazom toho, že aj tento "oversized" kúsok dokáže pôsobiť zvodne a žensky. Krásna topmodelka zladila veľkú džínsovú bundu k čiernym obtiahnutým legínam a čiernemu tielku, čím vytvorila naozaj sexi kombináciu.

Kombinujte s romantickým kúskom

Vytvorte kontrast medzi veľkou džínsovou bundou a romantickými šatami. Táto trendy kombinácia síce môže pôsobiť na prvý pohľad nezlučiteľne, ale opak je pravdou. Kontrasty v móde patria k aktuálnym trendom tejto sezóny a tento look je presným dôkazom toho, že to naozaj funguje.

S nádychom rebélie

Známa modelka Hailey Baldwin by sa dala štýlovo označiť za tzv " tomboya". Tento štýl je charakteristický najmä chlapčenským šatníkom či rôznymi prvkami z mužskej módy. Hailey je skvelou ukážkou toho, že aj "overzized" bunda vie vyzerať skvele k letnému outfitu.

V štýle topmodelky

Gigi Hadid je nesmrteľnou módnou ikonou, ktorá dokáže vždy priniesť niečo nové a svieže. Tento krát stavila na veľkú džínsovú bundy po členky, s ktorou vyvolal doslovný módny ošiaľ. Tento extravagantný kúsok skombinovala v ležérnom duchu a napriek tomu vyzerala ako dokonalá diva!

Inšpirujte sa: 5 must have kúskov, ktoré by nemali chýbať v šatníku modernej biznis ženy: Inšpirujte sa!

Džínsová revolúcia

Denim je večným módnym trendom, ktorý snáď nikdy nevyjde z módy. Preto je veľmi jednoduché ho zaraďovať do obdobia retra či nadčasových trendov súčasne. Aj speváčka Rita Ora vie, že tento materiál môže skombinovať spoločne a výsledný efekt bude stáť zato! Čo poviete?

- Najčítanejšie -