Presunúť na hlavný obsah

Spoznajte muža, ktorého sa oplatí udržať: Týchto 6 vecí robia len tí, ktorým na vás záleží

Zábava

Nie každý muž je pán dokonalý, aj keď si to myslíte. Spoznajte toho pravého na základe týchto čŕt v jeho správaní.

Nemajú problém dať vám priestor

Muž, ktorý si je vami istý a vie, čo chce, nemá problém nechať vám patričné množstvo slobody. Možno si teraz myslíte, že hovoríme o typoch, ktoré nikdy nenapíšu, nikdy sa neozvú a do každého stretnutia ich musíte vyslovene nútiť. To nie, od takých dajte ruky radšej preč. Mali sme skôr na mysli mužov, ktorý pri vás stoja, keď to potrebujete, ale nemajú problém s tým, aby ste nejaký ten čas trávili osamote, využili ho na skutočnú sebarealizáciu a svoje vlastné hobby.

Inšpirujte sa: Čítanie z tela: Na základe týchto signálov dokážete odhadnúť ľudí, stačí jediný pohľad na tieto gestá

Skutočný partner má pri vás stáť, no podstatné je, aby vám dal dýchať.

Urobí aj to, čo mu je proti srsti

Nie každý muž je schopný urobiť veci, ktoré vyslovene neznáša, a to len kvôli žene. Aj preto berte to, že sa v určitých situáciách kvôli vám obetuje, ako plus. Muži neradi robia niečo proti vlastnej vôli a väčšinou veci, ktoré vyslovene nemusia, obchádzajú oblúkom. A tobôž, ak ich od nich vyžaduje žena, ktorá za to nestojí alebo im na nej až tak veľmi nezáleží.

Aj preto, pokiaľ stretnú ženu, ktorá im stojí za to, aby aspoň trošku zmenili svoje priority a raz za čas sa kvôli jej úsmevu či radosti dokázali obetovať, má daná dáma vyhraté.

Komunikuje nielen vtedy, keď musí

Ak vám muž posiela správy aj vtedy, keď v podstate nemá veľmi čo povedať, je jasné, že s vami chce udržať kontakt. Čo najčastejšie a čo najviac. Je jedno, že nebudete rozoberať vážne témy týkajúce sa celého ľudstva, ide len o to, aby ste zostali v kontakte. Ak si chlap stále nájde nejakú výhovorku a udáva povinnosti ako hlavný dôvod svojej zaneprázdnenosti, klopete na nesprávne dvere a nič sa na tom nezmení. Ani časom.

Mohlo by vás zaujímať: Títo ľudia patria medzi najvášnivejších: Pozrite sa, či ste medzi nimi

Nežiarli, no zaujíma sa

Nikto nechce muža, ktorý robí z komára somára a pri každej príležitosti skúma, čo alebo kto sa opäť vo vašej blízkosti objavil. Muž, ktorý však o vašu pozornosť stojí sa zaujíma, bráni si svoje územie, a aj keď navonok nevyhlasuje vojnu, vie, keď niekto prekročí hranice a siahne na to, čo je jeho. Preto, ak vidíte, že mu váš okruh priateľov nie je ľahostajný a pred každým iným mužom dá jasne, no zdvorilo najavo, že ste jeho, snažte sa ho za každú cenu udržať.

Hovorí o budúcnosti. Tej spoločnej

Keď sa vyjadruje o tom, čo bude zajtra či pozajtra, nehovorí v otáznikoch. Jednoducho dáva navonok na známosť, že má s vami plány a pri myšlienkach na budúcnosť mu ani nenapadne vás nejakým spôsobom vyčleňovať. Možno to spočiatku bude pôsobiť veľmi „hŕ“, nebojte sa. Berte to ako plus a skúmajte vlastné pocity. Ak si svoju budúcnosť po jeho boku viete predstaviť aj sama, prečo nie?

Inšpirujte sa: Deň, v ktorom sa rozhodnete mať svadbu, vám napovie veľa: Zistite, kedy je najlepšie absolvovať tú vašu

Hneď ráno je tam

Nečaká na tú správnu hodinu, či na ten správny čas. Muž, ktorý po vás skutočne túži, je ochotný skoro ráno vstať, aby s vami absolvoval ranný beh či zopár minút pred prácou. Nebojte sa, chce vám len venovať čas. A to je u mužov jednou z najcennejších vecí, ktoré sú vôbec ochotní obetovať. Nemusíte sa im za to klaňať, len sa v duchu pousmejte, všetko je tak, ako má byť.

- Najčítanejšie -