Slovenky na Bratislavskom bále 2018: Silvia Šarköziová v skvostnej róbe, Andrea Heringová ako víla a ďalšie

Táto sobota patrila historickým priestorom Reduty, v ktorej sa opäť raz konala prestížna udalosť Bratislavský bál. Tieto známe tváre si nenechali ujsť záver plesovej sezóny.

Slovenky sa na bále ukázali v naozaj skvostných róbach

Slovenky sa na bále ukázali v naozaj skvostných róbach

Zdroj: Ján Zemiar

Už 17. ročník prestížneho galavečera, Bratislavský bál, sa opäť konal v Redute, kde sa prominentní hostia lúčili s plesovou sezónou a zabávali sa naozaj naplno. Pozrite sa, v akých spoločenských odevoch sa tentokrát jednotlivé dámy predviedli.

Inšpirujte sa: Róby Sloveniek z Bratislavského bálu 2017: Manželia Heribanovci prišli elegantne, Natália Hatalová veľmi sexi

Natália Hatalová

Skutočne záhadne a extravagantne vyzerala speváčka Natália Hatalová vďaka svojej modro-čiernej neprehliadnuteľnej róbe. Natálii však tento štýl neskutočne ide a v kombinácii s dymovým líčením a jednoduchým účesom bol v jej prípade naozaj tou správnou voľbou.

Andrea Heringhová

Andrea Heringhová tentokrát zvolila jemný štýl ružových padavých šiat, ktoré na nej vyzerali priam ukážkovo. Styling tak dostal nádych noblesy a honosnosti, ktorý jej viac než len pristal a zanechal za sebou nádych nenútenej elegancie.

Silvia Šarköziová

Speváčka a violončelistka Cigánskych diablov Silvia Šarköziová v bielej padavej róbe zvýraznila svoju ženskosť a skvelú postavu. Silvia sa na svoj vek skutočne nemusí za nič hanbiť a tento typ šiat tomu dal len za pravdu. Je neustále rovnako charizmatická ako kedysi.

Nenechajte si ujsť: VIDEO: Silvia Šarköziová si Valentín obľúbila: Tento rok ho s manželom oslávia netradične, a to vďaka jednej veci

Karolína Miková

Prvá vicemiss v súťaži Miss Universe za rok 2016, Karolína Miková, nám svojou róbou skutočne vyrazila dych. Vďaka jemným ornamentom, čiernej farbe v kombinácii s telovou a dlhej širokej sukni, bola skvostom Bratislavského bálu.

Jana Prágerová

Podnikateľka Jana Prágerová zvolila nebesky modrú farbu v kombinácii s jemným kvetovaným vzorom, ktorý na nej vyzeral priam úchvatne. Tento typ šiat ju totiž absolútne zjemnil a dodal jej na ženskosti. Róba pochádzala, ako inak, z dielne návrhárky Jany Pištejovej.

Nenechajte si ujsť: Exkluzívne vyhlásenie výsledkov ankety OTO. Vychutnajte si tento exkluzívny spoločenský večer, vstupenky si môžete zakúpiť cez Predpredaj.sk

Zuzana Plačková

Hviezda reality show Zuzana Plačková prišla na bál v naozaj princeznovskej róbe. Strieborná farba s krásne krojeným vrchom a dlhá padavá sukňa boli jej stávkou na istotu. Vďaka výrazným šperkom vyzerala Zuzana skutočne neprehliadnuteľne.

Prečítajte si: Krištáľové krídlo: Speváčka Mária Čírová v skvostnej róbe, ocenená Celeste Buckingham ako magická víla

Martina Mečiarová

Bývalá moderátorka Martina Mečiarová sa priam vynímala v kombinácii čiernej a zemitých odtieňov. Šaty doplnila o rukavičky v rovnakej farbe ako vrchný diel. 

Gabriela Drobová

Riaditeľka módnej televízie Fashion TV Gabriela Drobová nedá dopustiť na klasickú čiernu, aj preto sa pre ňu rozhodla opäť, tentokrát v prípade plesovej róby. Jednoduché čierne šaty, ktoré jej rafinovane odhaľovali nohy a mali nápadito riešené rukávy, boli zaujímavou voľbou.

Daniela Záhradníková

Jemne a nevinne zároveň, pôsobila Daniela Záhradníková, ktorá si zvolila jednoduchú bielu, priesvitnú róbu. Treba uznať, že v nej vyzerala naozaj spokojne a jej blond vlasy s jednoduchým účesom všetko len dopĺňali.

Ktorá dáma sa vám páčila najviac?

Natália Hatalová
126
Andrea Heringhová
81
Silvia Šarköziová
1060
Karolína Miková
548
Jana Prágerová
238
Zuzana Plačková
205
Martina Mečiarová
44
Gabika Drobová
20
Daniela Záhradníková
134
Hlasovalo: 2456

Foto:
Ján Zemiar
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba