Soňa Skoncová miluje módu: Jedna vec v jej šatníku však nesmie chýbať už niekoľko rokov

Soňa je presným príkladom toho, kedy sa z obyčajného kusu oblečenia, akým sú rifle, môže pri správnej kombinácii stať niečo nezvyčajné.

Aj jednoduché rifle sa pri nej premenia na štýlový kus oblečenia

Aj jednoduché rifle sa pri nej premenia na štýlový kus oblečenia

Zdroj: Instagram.com/sonaskoncova

V lete nemožu chýbať

Soňa si aj letné mesiace užíva v outfitoch, ktoré sú doplnené o jednoduché rifle. Či už krátke alebo dlhé, tento obyčajný kus oblečenia sa v kombinácii s výraznou šatkou a jednoduchým tričkom nedá nepokladať za skutočne originálny.

Inšpirujte sa: Bábätká im pristanú! Tieto sexi Slovenky budú zaručene krásnymi mamičkami, veď posúďte sami

Aj v modrom prevedení

Klasická stará dobrá modrá farba je niečím, na čo pri rifliach nedá dopustiť ani Soňa. Rotrhané na kolenách a rafinovane doplnené o šiltovku a jemný biely crop top, naozaj vytvárajú outfit, ktorý posobí ležérne a zároveň osviežujúco.

K čiernemu roláku

Aj v zime na ne však nedá dopustiť, no namiesto jemných tričiek Soňa tentokrát skombinovala rifle s tmavým rolákom. Práve pri tomto looku je vidno, že niekedy stačí naozaj málo na to, aby žena vyzerala chic a štýlovo. Aby sme boli presný, netreba nič viac, len jedny jednoduché rifle.

Prečítajte si: Soňa Skoncová a jej tipy na silvestrovský look: Vytvorte si dokonalý make-up podľa tejto sexi Slovenky!

Typická Francúzska

Aj tak by sa dal opísať jej outfit, v ktorom sa k jednoduchosti a starým dobrým rifliam pridala baretka. Soňa zjavne dobre vie, že denimom nič nepokazí a následne si svoju dávku kreativity môže vybiť na ostatných častiach svojho outfitu.

S jemným svetríkom

Do chladných rán a mrazivých poobedí rada vkročí v kombinácii teplého svetra a opäť raz modrých rifiel. Soňa je známa tým, že nikdy priveľa nekombinuje, no jej outfit vždy vyzerajú dokonale. Presne tak tomu je i v tomto prípade.

Mohlo by vás zaujímať: Štýlové Slovenky, ktoré podľahli novému módnemu trendu: Tieto známe krásky nosia baretku!

Domáca pohoda

Aj tak by sa dal nazvať outfit, v ktorom Soňa pôsobí priam dievčensky. Opäť raz siahla po riflovine a jemnom vzorovanom tričku. Tento pohodlný a jednoduchý look dopĺňajú výrazné sandále, ktoré spoločne s riflami vytvárajú skvelú súhru.

Foto:
Instagram.com/sonaskoncova
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba