Presunúť na hlavný obsah

Vieme, ako sa dopracovať k telu ako má Dakota Johnson: Stačí, ak sa budete držať týchto troch zásad

Feminity

Hviezda najnovšieho filmu Fifty Shades Freed, Dakota Johnson musela práve kvôli tejto snímke zapracovať v pomerne krátkom čase na svojej postavičke. Množstvo intímnych scén by sa totiž bez jej dokonalého tela nazaobišlo. Pozrite sa, aký je herečkin recept na perfektnú figúru!

Prečítajte si aj: Vysmiata Angelina Jolie na výlete aj s deťmi v Paríži: Pozrite sa, ako jej rastú a robia dokonca už aj gardé

Chcete vyzerať skvele ako prekrásna herečka Dakota Johnson? Napriek tomu, že sa táto kráska mohla vždy pochváliť peknými krivkami, predsa len bolo potrebné priviesť jej postavičku k dokonalosti. Odhalili sme niekoľko trikov, ako môžete mať hviezdnu postavu snov aj vy!

Bez cvičenia to nepôjde

Áno, tušíte správne. Na ceste za dokonalým telom je cvičenie základ. A veľmi dobre to vie aj sympatická herečka. Preto každé svoje ráno začína 30 minútovým behom. To však ani zďaleka nie je všetko. Nedá dopustiť na cviky na posilňovanie brušného svalstva, či cvičenie s ľahkými činkami. Podľa Dakoty je perfektný na tvarovanie postavy Pilates v kombinácii s kickboxom a tancom. Dôležitá je však aj pravidelnosť. Herečka cvičí aspoň päťkrát do týždňa, 30 - 60 minút. Ak k tomu párkrát do mesiaca pridáte hot jógu, budete z výsledku naozaj nadšené.

Špeciálny jedálniček 

Dakota nedá dopustiť na červené mäso v kombinácii s čerstvou zeleninou. Miluje quinou a ulietava na fresh džúsoch. Tie si však kvôli kalóriám dopraje len v dopoludňajších hodinách. Drží sa však jedného zásadného pravidla. Nikdy neje po 16:30. Vie, že pre svoju postavu tak robí naozaj maximum. 

Voda, voda, voda

Herečka v tom má jasno a veľmi dobre vie, že pitný režim je kľúčový. Každý deň vypije aspoň dva až tri litre čistej vody. Ráno si však do nej pridáva štipku chilli, kurkumy a citrónu. Práve takáto kombinácia dokáže vraj perfektne naštartovať metabolizmus. Dnes je Dakota zo svojho tela nadšená a táto trojkombinácia funguje naozaj výborne. Vo svojom živote skúsila množstvo diét, toto je však podľa nej niečo, čo má naozaj trvalý efekt. 

Čo poviete, neskúsite recept na dokonalé telo tejto krásky? 

Pozrite si aj: Slávne celebrity, ktoré podstúpili plastickú operáciu ešte pred 30-tkou: Pozrite sa, ako odlišne kedysi vyzerali!

- Najčítanejšie -