Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie vlasové odtiene pre jarnú sezónu 2018: Týmto farbám podľahnete aj vy!

Krása

5 inšpiratívnych vlasových odtieňov, ktoré sú aktuálnymi trendmi pre jarné obdobie a nosia ich aj známe celebrity. Nahliadnite do sveta krásy a nezameniteľných noviniek pomocou správne zvoleného účesu. V redakcii Feminity sme zisťovali, čo sa nosí túto sezónu!

Rýchla lekcia vlasových trendov pre všetky z vás, ktoré ste sa rozhodli pre jarnú zmenu. Po zimnom období máte chuť vymeniť nielen šatník, ale aj svoj zovňajšok a my presne vieme, ako nato! V móde sú studené aj teplé odtiene blond, horúce kakao či pravá meď. Tak, ktorý z najnovších účesov, by ste si vedeli predstaviť na sebe?

Mohlo by vás zaujímať: Ofina vládne vlasovým trendom: Módna elita udala jasné pravidlá v oblasti krásy!

Nirvana blond

Chladné blond odtiene herečky Elizabeth Olsen inšpirované 90. rokmi sme si naozaj obľúbili. Studená blond a hnedé tóny tvoria dohromady „rockchic“ atmosféru, ktorá vás doslova vyzýva, aby ste zanedbávali farbenie korienkov. Ideálna voľba pre prirodzené brunetky, ktoré túžia zosvetliť svoje vlasy o pár odtieňov a pôsobiť trendy a štýlovo. 

Horúce kakao

Stavte na mahagónové pramienky na jarnú sezónu, ktoré sa prelínajú s jemnými odleskami mliečnej čokolády a karamelu cez stred až po konce vlasov. Bonusom je , že zmiešanie svetlých farieb do tmavo čokoládových vlasov pôsobí veľmi prirodzene a zároveň je skvelým pomocníkom pri údržbe vašej novej farby.

Teplá blond

Svetová topmodelka Doutzen Kroes je ukážkou toho, ako by mal vyzerať dokonalý farebný odtieň vlasov v jarnom období. Tento tón je spojením neutrálnej blond a teplými odleskami, ktoré pôsobia veľmi naturálne a príjemne. Navyše sa hodia k akémukoľvek typu pokožky, čo považujeme za veľkú výhodu.

Pravá meď

Kto hovorí, že blondínky majú viac zábavy? Na jar je jednoznačným víťazom aj táto ohnivá farba, kde dominujú hlavne neonové medené odtiene. Neprehliadnuteľné ryšavky si určite prídu na svoje aj touto oživenou verziou. Inšpirujte sa krásnou hollywoodskou herečkou Jessicou Chastain a doveďte svoj účes k dokonalosti.

Inšpirujte sa: Veľa maku-upu na nich neuvidíte, no na obočie si Francúzky naozaj potrpia: No nielen na ňom... Inšpirujte sa!

Naturálna piesková

Piesková farba, ktorá pôsobí akoby ste nemali na sebe žiadnu farbu na vlasy. Prašivý odtieň vyvoláva dojem prirodzene sfarbených vlasov a hodí sa najmä porcelánovým typom žien. Jarný odtieň vlaso, ktorý je aktuálnym trendom nosí aj poľská topmodelka Magdalena Frackowiak. 

- Najčítanejšie -