Presunúť na hlavný obsah

Tipy na dokonalé telo v zrelom veku podľa Cindy Crawford: Odhalili sme, prečo je táto žena stále neodolateľná

Feminity

Táto žena vyzerá aj po 50 tke neuveriteľne dobre. Až natoľko, že môže pokojne aj v zrelom veku pózovať nahá. Jej telo jej môžu závideť oveľa mladšie kolegyne. Ako to tá Cindy robí? Zistili sme to za vás.

Neprehliadnite: Po nevere je manželstvo Beyoncé a Jay Z-eho silnejšie: Láska a dieťa dokážu prekonať všetko

Pri topmodelke Cindy Crawford to vyzerá, že objavila elixír na mladosť. V modelingu sa pohybuje viac ako 30 rokov, počas svojej kariéry nafotila viac ako 600 tituliek časopisov a roky patrila medzi najlepšie zarábajúce ženy showbiznisu. No a stále sa je pri nej veru na čo pozerať. Sexi, vypracované telo by jej mohli závidieť pokojne aj o generáciu mladšie kolegyne. Odhalili sme jej tajomstvo pre perfektnú figúru bez najmenšej chybičky. 

Strava podľa Cindy

Jej jedálniček pozostáva z troch základných elementov. Nízkokalorických polievok, kapusty a paradajok. Práve na prečistenie organizmu je vraj najlepšia kapustová polievka. Cindy si do nej pridáva paradajky, cibuľu, korenie, zeler, mrkvu a zelené fazuľky. Ak sa kráska potrebuje veľmi rýchlo dostať do formy, naordinuje si túto takzvanú kapustovú kúru. Vtedy počas troch dní je len polievku a pije čistú vodu. Skvelé je, že množstvo polievky, ktoré môžete zjesť je absolútne neobmedzené. Toto jedlo vám pomôže stratiť až 4 kilogrami za tri dni a ak pridáte aj drobné cvičenie, začnú sa vám postupne rysovať i pekné svaly. Kráska sa snaží dodržiavať zdravé stravovacie návyky počas celého roka. To čo si nikdy nedopraje sú sladkosti, múka, sýtené a energetické nápoje. Uprednostňuje skôr vegánsku a vegetariánsku stravu.

Malé prehrešky sú povolené

Hoci to môže znieť neuveriteľne, Cindy nikdy nepatrila k ženám, ktoré by si boli ochotné kvôli postave odopierať drobné hriešnosti. To čo nie je ochotná obetovať je víno a milované omáčky. Bez toho si svoj jedálniček nevie predstaviť.  Samozrejme snaží sa strážiť si množstvo, ktoré si dopraje. 

Tvarovanie postavy podľa známej krásky

Cindy nedá dopustiť na chôdzu, jogging, pilates, tanec a v neposlednom rade na cykloturistiku. Jej odporúčania sú jasné. Cvičiť treba so železnou pravidelnosťou, len vtedy to má naozaj zmysel a význam. Ona sama je dodnes verná tréningom štyrikrát do týždňa. A každé ráno si ide zabehať. Bez výnimky. Nieleže potom človek vyzerá skvele, ale má to aj množstvo zdravotných benefitov. Naozaj asi platí, staré známe: ”V zdravom tele, zdravý duch.”

Čítajte tiež: Tieto deti si žijú ako v bavlnke: Pozrite sa na zoznam najnezmyselnejších darov hollywoodskych celebrít

- Najčítanejšie -