Presunúť na hlavný obsah

Pastelová ružová, ktorá vás zaujme: Jeden z kľúčových trendov sezóny môžete nosiť na tisíce spôsobov

Móda

Jedným z kľúčových trendov jarnej sezóny bude pastelová alebo baby ružová. Zabudnite však na jej naivné podoby, zaujmete skôr v tomto štýle.

Ružová v šatníku žien, ktoré by sa jej pred pár rokmi stránili. Taká je novodobá ružová, ktorá sa nesie v odtieňoch čerstvo rozkvitnutej ruže. Je jemná, ale nie sladká. Nosí sa vo formálnejšom duchu a v kombinácii s nedbalou eleganciou. 

Prečítajte si: 7 dôkazov, že aj rolák môže vyzerať nezameniteľne sexi: Vieme, ako na to!

Preferujte jednoduchosť a nepridávajte si na objeme

Pokiaľ sa rozhodnete siahnuť po tomto trende, myslite na to, že všetkého veľa škodí. Snažte sa udržať celkový outfit v duchu minimalizmu a nekombinovať všetko so všetkým. Menej je niekedy viac a pri pútavých trendoch toto pravidlo platí obzvlášť.

Vyhýbajte sa vrstveným šatám s množstvom motívov, ktoré by vám mohli zbytočne pridávať na objeme. Opticky si chcete udržať predsa čo najštíhlejšiu figúru. Nie je pravda, že strohé alebo jednoduché strihy potláčajú ženskosť. Všetko je len súhra daného odevu a postavy ich nositeľky. 

Inšpirujte sa: Francúzsky doplnok s nádychom elegancie: Vieme, ako nosiť štýlovú baretku a vyzerať šik!

Štýlová baretka ako Francúzka

Vplyv parížskej kultúry do aktuálnych módnych trendov je jasne cítiť. Doplnok v podobe baretky skvelo ladí s rôznymi outfitmi. Nedbalá elegancia, sloboda a sebadôvera, tak možno vystihnúť charakter žien, ktoré sa upísali tomuto štýlu nielen túto sezónu. Inšpirujte sa poriadnou dávkou stylingov a nenechávajte nič na náhodu. Jeden ružový kúsok v jarnom šatníku oceníte, verte nám.

- Najčítanejšie -