Presunúť na hlavný obsah

Takto športujú známe sexi Slovenky: Začiatok roka 2018 zobrali naozaj motivačne!

Slovenské celebrity

Známe Slovenské krásky sa udržujú vo forme pomocou rôznych športových aktivít. Okrem klasického fitness centra však zvolili aj zábavnejšie formy pohybu, ktorými vás zaručene inšpirujú a namotivujú.

Plánujete začať so zdravým životným štýlom a aktívnym pohybom, no nebaví vás posilňovanie vo fitnescentre či kolektívne športy? Inšpirujte sa známymi slovenskými kráskami, ktoré sa vo voľnom čase venujú pohybu, ktorý ich najmä baví a napĺňa. Športovanie bude v tomto prípade oveľa zábavnejšie a naberie celkom nový zmysel.

Prečítajte si aj: V centre pozornosti: Najkrajšia Slovenka Kristína Činčurová zahviezdila ako nevesta na prehliadke Elie Saab

Barbora Franeková

Známa brunetka Barbora Franeková začala svoj rok v prekrásnej Austrálii, kde si užívala každý jeden okamih. Okrem ranného behu či dlhých prechádzok si užívala aj pobyt na pláži v spojení s plávaním, ktoré je okrem iného aj skvelým športom na spevnenie postavy. 

Kristína Činčurová

Misska a modelka Kristína Činčurová si aj počas náročného cestovania vždy nájde čas na aktívny pohyb. Okrem cvičenia vo fitnesscentre však nedá dopustiť na jogu, ktorá jej dodáva energiu a zároveň krásne vyformuje postavu. Začať svoje ráno pozdravom slnku je naozaj skvelým rituálom!

Erika Palkovičová

Kráska z agentúry Elite si začiatkom roka 2018 taktiež užívala slnko v Austrálii, kde pôsobí ako modelka. Milovníčka zdravého životného štýlu si zamilovala jazdu na bicykli, vďaka ktorej mohla spoznávať aj nové zákutia tejto krajiny. Bicyklovanie je skvelá forma pohybu, pri ktorej sa zároveň odreagujete.

Adriana Čerňanová

Modelka pôsobiaca v Amerike nedá dopustiť na dlhé túry v prírode. Pri pohľade na jej fotografie vás zaručene zaplaví pocit obdivu a motivácie. Veď čo môže byť jednoduchšie, ako vybrať sa na prechádzku do hôr či lesa a spoznávať krásy prírody? Tento pohyb vás bude zaručene baviť!

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže Miss Slovenko patrí k veľkým milovníčkam zimného obdobia, keďže vyrastala na Orave. Pôvabná Karolína si začiatok roka užila v rozprávkových horách a za šport si tento krát vybrala skialpinizmus. Tento šport patrí síce k náročnejším formám pohybu, no krásna brunetka vás zaručene namotivuje.

Soňa Štefková

Modelka a milovníčka cestovania Soňa Štefková si vyskúšala paddleboarding ešte koncom starého roka, no veríme, že s rovnakým nadšením vstúpila aj do toho nového. Zábavná forma pohybu, pri ktorom zapájate takmer všetky svaly na svojom tele vám vyčaruje bezchybnú postavu, čoho dôkazom je aj táto kráska.

Inšpirujte sa: Štýlové Slovenky podľahli čaru retro bicyklov: Kristína Krajčírová a jej "Barbie look", sexi Soňa Skoncová a ďalšie

Kristína Krajčírová

Misska Kristína Krajčírová patrí k ženám, ktoré sú športovo veľmi nadané. Známej blondínke nerobí problém takmer žiadna forma pohybu, no naposledy prepadla klasickému behu a začala sa mu venovať aktívnejšie. Za sebou už má preteky v nepriaznivých podmienkach, čím len dokázala, že je ženou do koča aj do voza. Kristína je skvelou motiváciou pre všetkých, ktorí chcú začať s behom.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus