Vieme, čo je pre mužov to najväčšie afrodiziakum

Príťažlivosť medzi pohlaviami považujeme za zložitú hádanku, a odpoveď na ňu hľadáme neustále. No nie je až taká zložitá ako sa môže zdať.

Zdroj: zerex.sk

Aby sme zistili, aké afrodiziakum mužov najviac priťahuje na ženách, sme sa opýtali priamo dotknutej skupiny - mužov. S jednotlivých odpovedí sme vybrali také, ktoré sa často opakovali.

Žena, ktorá vie pochopiť mužov humor

Tá, ktorá sa smeje mužovmu vtipu, získa cenné plusové body. Prečo? Znamená to, že jeho humoru rozumie, nič jej netreba vysvetľovať, čo mužovi silno posilňuje ego.

Vôňa

Ďalší dôležitý bod. Okrem vône čerstvo osprchovaného tela fascinuje mužov všeobecne vôňa ženy. Počuli ste už o feromónoch? Stručne, sú to chcemické látky, ktoré sa uvoľňujú z tela za účelom zvýšiť sexuálnu príťažlivosť a “prilákať” partnera. Túto funkciu plnia aj afrodiziakálne parfémy, ktorými je možné vábenie umocniť.

V kuchyni kuchárka, v spálni milenka

Ak sa viete obracať v kuchyni a dokážete ulahodiť mužským chuťovým pohárikom, vyhrali ste. Muži totiž uprednostňujú ženy, ktoré to “vedia v kuchyni”.

Tip: Ak prejdete na vyšší level a použijete prírodné afrodiziaká, ani ho nenapadne pomyslieť na nejakú inú. Medzi tie najlepšie patrí čokoláda, pretože obsahuje (okrem iného) psychostimulant, ktorý umocňuje pocit radosti a vzrušenia. Čo tak pozvať ho na chutnú večeru s prímesou afrodiziák (škorica, med, ustrice, píniové oriešky, ….)?

Zdravé sebavedomie

Krásna, nádherne oblečená, v sexi opätkoch a dokonale nalíčená. A napriek tomu neatraktívna? Áno, pokiaľ chýba sebavedomie. Držanie tela, energia vystupovania a dynamika prejavu, to všetko mužom naznačí, ako ste na tom so sebavedomím a sebadôverou. Keď má žena rada samu seba, takú aká je, je to vidieť na kilometre. 

Fyzický vzhľad

A máme to tu. Nech to znie akokoľvek povrchne, je to jedna z prvých vecí, ktoré upútajú mužov pohľad. Ak si myslíte, že je to len o prsiach a zadkoch, nie je to celkom tak. Oči, pery, úprava nechtov, dokonca aj čistota oblečenia, či stav vlasov, všetko sa počíta. Keď je všetko podčiarknuté postavou, o ktorú sa žena očividne stará, plusové body naviac.

Pár zaujímavostí na záver

Výskumníci zistili, že mužom sa páčia ženy, ktoré nosia červenú farbu, a majú pre nich zvláštnu slabosť.

Štúdie dokázali, že muži majú radi zrkadlenie. Muž urobí nejaký pohyb a po chvíli ho žena zopakuje.

- reklamná správa -

Foto:
zerex.sk
Zdroj:
PR článok

PlniElanu.sk

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba