Presunúť na hlavný obsah

Sexi herci zo seriálu Oteckovia: Toto sú vlastnosti, ktorými dostali takmer každú ženu

Feminity

Štvorica sympatických hercov momentálne žne úspech za úspechom, v novom obľúbenom seriáli Oteckovia. Viete, prečo po nich ženy túžia? Týmito vlastnosťami si získali množstvo obdivovateliek.

Prečítajte si aj: V centre pozornosti: Najkrajšia Slovenka Kristína Činčurová zahviezdila ako nevesta na prehliadke Elie Saab

Marek Fašiang

Tento sympatický herec hrá v seriáli láskavého, milého veterinára Tomáša, ktorý zostal s malou dcérkou sám. Hoci v súkromí zatiaľ vlastné deti nemá, na úlohu otca je dokonale pripravený. Má totiž dvoch šesťročných bratov. A pýtate sa, či je v mimo kamier rovnaký ako citlivý a melancholický veterinár Tomáš? V niektorých veciach sa síce s hlavným hrdinom úplne nestotožňuje, ale svoju úlohu zvládol bravúrne. A ženy sú z neho naozaj "paf".

Braňo Deák

Braňo stvárňuje v seriáli skutočného lámača ženských sŕdc - Alexa. Ženy ho milujú a žiadna mu nevie povedať nie. Postupne sa však z workoholika posadnutého ženami stáva starostlivý otec. Hoci sám ešte deti nemá, s manželkou Vlaďkou vraj už o tejto téme hovoria.

Vladimír Kobielsky

Tento fešák má so seriálovým oteckom Marekom dokonca viacero spoločných vlastností. Tou najzásadnejšou je starostlivosť o pohodlie rodiny a o to, aby boli všetci doma spokojní. Vladko to s deťmi veru vie a problém mu nerobilo ani nakrúcanie scén s maličkým bábätkom. Sám už totiž ratolesti má. 

Filip Tůma

Filip sa v reálnom živote stane už čoskoro dvojnásobným oteckom. Zatiaľ mu doma robí radosť synček Hektor.  Hoci Vlado zo seriálu Oteckovia je v niektorých situáciách veľmi staromódny a akýsi typický "frfľoš", pre rodinu by urobil aj to posledné. A práve to Filipa s postavou, ktorú stvárňuje naozaj spája.

Prečítajte si: 7 dôkazov, že aj rolák môže vyzerať nezameniteľne sexi: Vieme, ako na to!

Diskusia k článku

comments powered by Disqus