Sexi herci zo seriálu Oteckovia: Toto sú vlastnosti, ktorými dostali takmer každú ženu

Štvorica sympatických hercov momentálne žne úspech za úspechom, v novom obľúbenom seriáli Oteckovia. Viete, prečo po nich ženy túžia? Týmito vlastnosťami si získali množstvo obdivovateliek.

Sexi otecko Marek Fašiang má veľa obdivovateliek

Sexi otecko Marek Fašiang má veľa obdivovateliek

Zdroj: instagram.com/marekfasiang

Prečítajte si aj: V centre pozornosti: Najkrajšia Slovenka Kristína Činčurová zahviezdila ako nevesta na prehliadke Elie Saab

Marek Fašiang

Tento sympatický herec hrá v seriáli láskavého, milého veterinára Tomáša, ktorý zostal s malou dcérkou sám. Hoci v súkromí zatiaľ vlastné deti nemá, na úlohu otca je dokonale pripravený. Má totiž dvoch šesťročných bratov. A pýtate sa, či je v mimo kamier rovnaký ako citlivý a melancholický veterinár Tomáš? V niektorých veciach sa síce s hlavným hrdinom úplne nestotožňuje, ale svoju úlohu zvládol bravúrne. A ženy sú z neho naozaj "paf".

Braňo Deák

Braňo stvárňuje v seriáli skutočného lámača ženských sŕdc - Alexa. Ženy ho milujú a žiadna mu nevie povedať nie. Postupne sa však z workoholika posadnutého ženami stáva starostlivý otec. Hoci sám ešte deti nemá, s manželkou Vlaďkou vraj už o tejto téme hovoria.

Vladimír Kobielsky

Tento fešák má so seriálovým oteckom Marekom dokonca viacero spoločných vlastností. Tou najzásadnejšou je starostlivosť o pohodlie rodiny a o to, aby boli všetci doma spokojní. Vladko to s deťmi veru vie a problém mu nerobilo ani nakrúcanie scén s maličkým bábätkom. Sám už totiž ratolesti má. 

Filip Tůma

Filip sa v reálnom živote stane už čoskoro dvojnásobným oteckom. Zatiaľ mu doma robí radosť synček Hektor.  Hoci Vlado zo seriálu Oteckovia je v niektorých situáciách veľmi staromódny a akýsi typický "frfľoš", pre rodinu by urobil aj to posledné. A práve to Filipa s postavou, ktorú stvárňuje naozaj spája.

Prečítajte si: 7 dôkazov, že aj rolák môže vyzerať nezameniteľne sexi: Vieme, ako na to!

Foto:
instagram.com/filip_tumaa, instagram.com/vladokobielsky, instagram.com/marekfasiang, instagram.com/brano.deak,
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba