Tipy pre dokonalé telo počas tehotenstva: Pozrite sa, na čo nedá dopustiť krásna Chiara Ferragni

Chiara Ferragni je skutočnou elitou medzi blogerkami. Navyše nielenže má skvelý štýl, ale aj dokonalú figurú. Dokonca aj v pokročilom štádiu tehotenstva. Pozrite sa ako to táto žena robí.

Tipy pre dokonalé telo od Chiari Ferragni v tehotenstve

Tipy pre dokonalé telo od Chiari Ferragni v tehotenstve

Zdroj: Profimedia

Očarujúca blogerka Chiara Ferragni snáď nikdy nevyzerala lepšie. Aj v pokročilom štádiu tehotenstva jej to neuveriteľne pristane. Hoci sa termín pôrodu najväčšej módnej influencerky blíži, postavičku má priam ukážkovú. Zistili sme, čo je za tým.

Inšpirujte sa: Známe celebritné krásky kedysi a dnes: Takto vyzerali na začiatku svojej hviezdnej kariéry!

Všetko s mierou a rozumom

Chiara má veľké šťastie, že s postavou nemala nikdy problém. Vždy bola štíhla. A nič sa v podstate nezmenilo ani počas jej tehotenstva. Sympatická blondínka si však viac ako kedykoľvek predtým dáva pozor na to, čo zje. Momentálne uprednostňuje skôr zeleninu na pare, husté, sýte polievky a snaží sa vyhýbať rafinovanému cukru. Ak má chuť na sladké, siahne skôr po sezónnom a lokálnom ovocí. Práve lokálnosť všetkých potravín, ktoré zje je pre ňu veľmi dôležitá, najmä v tomto období. Oveľa viac ako kedykoľvek predtým sa začala zaujímať o pôvod každej jednej suroviny. 

Zdravý, pestrý jedálniček

Kždé ráno začína krásna tehuľka zeleným smoothie. Väčšinou si ho pripravuje zo zeleniny a len raz do týždňa siahne po ovocí. Na obed momentálne často jedáva ryby so zeleninou. Večer si dopraju už spomínané polievky. Teplá večera je pre ňu veľmi dôležitá. Pomáha jej totiž oveľa ľahšie znášať aj tehotenské nevoľnosti. Počas dňa pije veľa vody, úplne sa vyhýba kofeínu. Dokonca vylúčila aj čaje. 

Prirodzený pohyb ako súčasť života

Ak ste si mysleli, že kráska trávi aj s bruškom hodiny v posilňovni, mýlite sa. Uprednostňuje pohyb, ktorý je telu naprirodzenejší. Každý deň chodí na dlhé prechádzky, venuje sa jóge a plávaniu. Práve to jej dodáva ešte viac energie. A navyše, ak pre seba niečo robí, sama sa cíti oveľa atraktívnejšie a lepšie. No a predsa o tom to je. Ako sa cítime vo vnútri, to vyžarujeme aj navonok.

Prečítajte si: Jennifer Aniston tesne pred 50-tkou vyzerá skvelo: Každé ráno začína známym rituálom, na ktorý nedá dopustiť

Foto:
Profimedia, instagram.com/chiaraferragni
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba