Presunúť na hlavný obsah

Amal Clooney sa okrem starostlivosti o krásne dvojčatá stíha venovať aj tomuto: Krásna právnička neustále prekvapuje

Zahraničné celebrity

To, že Amal Clooney je ukážkovou matkou dvojičiek a závideniahodnou partnerkou, je jasné. Jej angažovanosť však siaha oveľa ďalej.

Amal spoločne s manželom Georgom už nejakú dobu podporujú projetky, v ktorých vidia hlbší zmysel a ktoré by v boji za spravodlivosť mohli byť nápomocné. Aj preto napriek svojim zaneprázdneným životom pomáhajú vďaka svojej organizácii Clooney Foundation for Justice všade tam, kde je treba.

Inšpirujte sa: Amal Clooney zaujala nezvyčajným lookom: Čo hovoríte na jej retro účes v štýle 70. rokov?

Tentokrát však ide o viac

Amal sa však tentokrát rozhodla podporiť marcový pochod, ktorý sa udeje vo Washingtone na podporu obetí tragickej streľby na škole v štáte Florida. Spoločne s manželom nielenže prispejú sumou 500 000 dolárov na podporu obetí, ale objavia sa po boku samotných študentov a budú pochodovať spoločne.

Mohlo by vás zaujímať: Toto musel podstúpiť lámač ženských sŕdc George Clooney, aby očaril krásnu Amal: Vďaka tomu im to už tri roky funguje

Obaja sú celým projektom nadšení

Slávny pár svoje možnosti využíva na tých správnych miestach. Samotná Amal sa nechala počuť o tom, ako ju aj jej manžela odvážni študenti, ktorí sa rozhodli bojovať proti násiliu, inšpirovali urobiť niečo viac.  Aj preto sa v mene svojich dvojičiek, Elli a Alexandra, rozhodli, že musia urobiť viac ako len prispieť určitou čiastkou a 24. marca pridajú na uliciach k samotným študentom.

Zaneprázdnená, no aj tak myslí na ostatných

Toto však nie je prvýkrát, kedy sa Amal rozhodla podporiť dobrú vec. Pomocou  svojej nadácie už dlhšie financuje najrôznejšie aktivity UNICEF a rovnako tak podporuje aj iránskych utečnecov, ktorí navštevujú Univerzitu v Chicagu, a ktorým na ubytovanie a vzdelanie prispievajú 20 miliónmi dolárov. Je zrejmé, že krásna právnička spoločne so svojím manželom vie, čo je v živote najdôležitejšie a snaží sa, aby budúcnosť vyzerala o niečo lepšie, ako sa to javí teraz. A to nielen kvôli svojim úžasným deťom, ale kvôli lepšiemu životu pre všetkých.

Prečítajte si aj: George Clooney a jeho pôvabná Amal: Toto sú dôvody, pre ktoré jej to so starším mužom tak dobre klape

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe