Presunúť na hlavný obsah

Najsexi herečky nominované na Oscarov: Nechýbajú dokonalé mladé krásky ani očarujúce dámy v najlepších rokoch

Feminity

Pozrite sa spolu s nami na najkrajšie herečky, ktoré budú rozhodne ozdobou veľkolepého večera plného prestíže a grácie. Noc Oscarov sa blíži!

Mohlo by vás zaujímať: Meryl Streep ťahá na 70-tku, jej výzor je však inšpiráciou pre nohé: Vďaka jednej veci zvláda starnutie s nadhľadom

Margot Robbie

Táto sympatická kráska získala nomináciu za stvárnenie americkej krasokorčuliarky Tonyi Harding, ktorá ako prvá žena predviedla v súťaži skok trojitý Axel. Krehká blondínka je na Oscara nominovaná prvýkrát, vo svojej pomerne krátkej hereckej kariére. Mnohí si ju zrejme pamätajú z filmu Vlk z Wall Street, kde zažiarila. Margot so svojimi jemnými črtami tváre a výrazom anjela je naozaj očarujúca. 

Saoirse Ronan

Táto sympatická herečka je nominovaná za úlohu rebelky Christine, ktorá si hovorí Lady bird v rovnomennom filme. V prípade tejto plavovlásky je to však jej tretia nominácia. Éterická kráska vyzerá skvele a rozhodne bude ozdobou večera.

Meryl Streep

Presne 21.krát je na Oscara nominovaná Meryl Streep. Vo svojej kariére, získala už tri sošky. Jedno je však isté, táto žena vyzerá dokonale aj tesne pred sedemdesiatkou. Bez Meryl Streep sa oscarová noc jednoducho neobíde. 

Allison Janney

Allison je nominovaná v kategórii Najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe za rolu prísnej matky krasokorčuliarky v snímke Ja, Tonya. Pre túto skúsenú a známu herečku ide však prvú nomináciu vôbec. V tejto kategórii je aj veľkou favoritkou.

Lesley Manville

Svoju premiéru zažije tento rok aj anglická herečka Lesley Manville. Zahrala si vo filme Niť z prízrakov, sestru hlavnej postavy módneho návrhára Reynoldsa Woodcocka. 

Neprehliadnite: Aké myšlienky sme sa naučili z obľúbeného filmu Diabol nosí Pradu? Tieto nám utkveli v pamäti najviac

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus