Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Pôvabná modelka Erika Palkovičová o vysnívanej krajine: Týmto ju očarila Austrália!

Modeling

Úspešná modelka agentúry Elite Bratislava sa prednedávnom vrátila z prekrásnej Austrálie, kde strávila pracovne celé 3 mesiace. V rozhovore pre Feminty prezradila, čím ju zaujala táto slnečná krajina a dozvedeli sme sa tiež viac o jej pohľade na sociálne siete a modeling. Zoznámte sa s inšpiratívnou kráskou, ktorá je známa najmä za hranicami Slovenska.

Zastihnúť modelku Eriku Palkovičovú na rozhovor nebolo ľahkou úlohou, keďže vďaka pracovnej vyťaženosti trávi väčšinu času v zahraničí. Napokon sa nám to v spojení s agentúrou Elite Bratislava úspešne podarilo a my sme sa potešili, že sme túto pôvabnú krásku mohli spoznať osobne. V rozhovore sme sa porozprávali o slnečnej Austrálii, modelingu či jej osobnom názore na sociálne siete a zistili sme, že táto plavovláska v sebe skrýva okrem oslnivej krásy aj čosi viac. 

FEMINITY TV: Úspešná modelka Erika Palkovičová o jej pobyte v Austrálii a modelingovej kariére

Cestovanie

Slovenská kráska nám v úvode prezradila s akými módnymi značkami spolupracovala a tiež to, čomu sa venovala, keď práve nefotila. „Svoj voľný čas, či už pred foteniami alebo po nich, som trávila práve na pláži a počas mojich voľných dní som cestovala na Nový Zéland a do okolitých častí neďaleko Sydney,“ začala s úsmevom.

Mohlo by vás zaujímať: Oslnivá Erika Palkovičová pre FEMINITY: Slovenka, ktorá vás na pohľad zhypnotizuje

Vysnívaná krajina

Zaujímalo nás, či by si život v slnečnej krajine vedela predstaviť aj dlhodobo. „Áno, viem si to určite predstaviť. Je to nádherná krajina a čo sa týka počasia aj životného štýlu, tak mi to tiež veľmi vyhovuje. Neviem si to však predstaviť teraz, nakoľko ja mám svojich klientov primárne v Európe a vyše dvoch rokov žijem viac menej v Paríži,“ podotkla.

„Musím sa priznať, že som spontánny človek, ale na druhej strane aj všetko plánujem a viem všetko o krajine, kde práve idem asi pol roka vopred. Presne viem, kde budeme chodiť jesť alebo kam budem chodiť cvičiť. Mám to napozerané možno od nejakých blogeriek, ktorých je v Austrálii nespočetne veľa,“ povedala známa modelka.

Cit pre krásne fotografie

Erika patrí medzi modelky, ktorých instagram je veľmi inšpiratívny a pri jej záberoch len ostávame v nemom úžase. Cit pre detail a krásne fotografie je u nej naozaj očividný a krásna modelka priznala, že ho tvorí neplánovane a takpovediac pocitovo. „Čo sa týka môjho instagramu, tak tam nie je nejaký smer alebo vizuálizácia predtým ako chcem, aby to vyzeralo,“ odpovedala.

Modeling ju vyformoval

Opýtali sme sa tiež, v čom ju vyformoval a zmenil modeling. Jej odpoveď nám len potvrdila, že to nie je žiadna prechádzka ružovou záhradou. „Naozaj ma to zmenilo vo veľa veciach. Som samostatná, vydržím sama so sebou niekoľko týždňov, vydržím bez kamarátov a nepotrebujem nikoho, aby sa o mňa musel starať. Čo sa týka jazyka, tak dokážem všetko vybaviť po anglicky. Určite mi to dalo veľa, ale všetko má svoje plusy aj mínusy,“ prezradila úprimne.

Cieľavedomá a tvrdohlavá

V závere rozhovoru sme sa dozvedeli, čo považuje táto charizmatická kráska za svoju silnú stránku v súvislosti s modelingom. „Ja považujem za svoju najlepšiu aj najhoršiu vlastnosť svoju tvrdohlavosť, ale aj cieľavedomosť. Keď sa toto skĺbi, tak si myslím, že z toho môžu vyjsť aj dobré výsledky,“ dodala s úsmevom.

Inšpirujte sa: Modelka Erika Palkovičová, model Dominik Oravec a ďalší v sebe skrývajú talent! Okrem modelingu sa venujú týmto záľubám

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe