Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Jemné a zvodné vlny môžete nosiť do práce či na rande: Hairstylista vám ukáže, ako na to

Krása

V spojení s talentovaným hairstylistom Julom Hospodárom zo salónu Pierot Exclusive sa naučíte vytvoriť sexi účes, ktorého príprava vám zaberie len pár minút. Ideálna voľba pre všetky moderné ženy, ktoré chcú vyzerať upravene a elegantne, ale nemajú dostatok času na zdĺhavé prípravy.

Každá žena túži po jednoduchom a nenáročnom účese, ktorý bude zároveň pôsobiť veľmi efektívne a okúzľujúco. Presne takým je aj ležérny a zvodný look s použitím jemným rozpustených vĺn. Vytvorte si sexi objem a jemne natočené pramene vlasov podľa známeho haistylistu, ktorý vás naučí pár šikovných trikov.

FEMINITY TV: Pozrite si jednoduchý postup účesu, ktorý vám dodá nezameniteľný sexepíl

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie vlasové odtiene pre jarnú sezónu 2018: Týmto farbám podľahnete aj vy!

Jemné rozpustené vlny 

Profesionálny hairstylista Julo Hospodár zo Salónu Pierot Exclusive nám v úvode priblížil, o aký účes pôjde. „Na dnes som zvolil voľnejší rozpustený účes. Také veľmi jemné vlny, ktoré sú vhodné na každodenné nosenie. Hodí sa to viac menej všetkým klientkam, pretože je to na vás ako si určite tie vlny, či budú viacej vlnité alebo menej,“ prezradil.

Nenáročný postup

Ak patríte k ženám, ktoré si nezvládajú vytvoriť náročné účesy bez pomoci profesionála, nemusíte sa obávať. Šikovný hairstylista  nás uistil, že prípravu tohto looku zvládne naozaj každá z vás. „Pri tomto účese som postupoval tak, že som si vlasy rozdelil do štyroch sekcií a následne som každú tú sekciu natočil iba na jeden prameň, čo znamená, že to je veľmi jednoduché pre každú ženu,“ odpovedal.

Dobrá rada od hairstylistu

Julo nám poradil, že účes bude vyzerať omnoho lepšie, ak budete jednotlivé pramene vlasov natáčať smerom od tváre, čím vytvoríte krajší vzhľad. „Veľmi dôležité je aj to, aby sme tie vlasy vlnili od tváre. Keď si tie vlasy následne rozstrapatíme alebo zalakujeme, aby to  nepadalo a neuzatváralo tu tváričku,“ poradil pre Feminity.

Tajný tip hairstylistu

Zaujímalo nás, aký tajný trik udrží vlasy v tej správnej textúre. „Použil som niečo ako minerálny púder v spreji, ktorý som aplikoval ku korienkom na celé vlasy najprv v predklone, potom záklone a potom to už len zalakovať a dotvarovať tie posledné detaily,“ priblížil.

Tento účes je nenáročný a veľmi jednoduchý na prípravu a známy hairstylista ho vykúzlil tak, aby si ho každá žena vedela vytvoriť aj v pohodlí domova. „Záleží už možno len na hustote a kvalite toho vlasu. Čím hustejšie tie vlasy, tým je asi lepšie použiť jemnejšie a tenšie tie pramienky. Keď sú tie vlasy také klasické, tak na tie štyri časti to úplne stačí,“ podotkol s úsmevom.

Inšpirujte sa: Jarné typy účesov, v ktorých budete vyzerať okúzľujúco: Zmeňte svoj stereotyp a nechajte sa inšpirovať

Na rande alebo do práce

Nevite kam zvoliť tento sexi look? „Myslím si, že toto je taký univerzálny účes na každú príležitosť. Môžete si dať jednu stranu za ucho, vtedy to pôsobí tak jemnejšie a romantickejšie. Môžete si to nechať aj celé dopredu, vtedy by som to zvolil na nejaký event alebo kľudne aj na rande či do práce,“ dodal na záver.

- Najčítanejšie -