Presunúť na hlavný obsah

Jablčný ocot dokáže s vaším telom zázraky: Pozrite sa, prečo je mu už roky verná Mathilde Goehler

Feminity

Krásna modelka a mama, nedá na tento malý zázrak v rámci starostlivosti o svoje telo dopustiť. Pozrite sa, prečo mu je už roky verná.

Čítajte tiež: Celebrity, ktoré po schudnutí 10 a viac kíl vyzerajú ako iní ľudia: Čo všetko museli pre to urobiť?

Dôkazov o tom, že príroda je najlepší pomocník pre naše zdravie aj krásu je nespočetné množstvo. A to, že prírodné veci sú skvelým pomocníkom v starostlivosti o telo a krásu vie dobre aj očarujúca modelka Mathilde Goehler. Tá je už roky verná obyčajnému jablčnému octu, na ktorý nedá dopustiť.

Skvelý pri chudnutí

Jablčný ocot totiž obsahuje celý rad vitamínov A, B1, B2, B6, C, ďalej horčík, vápnik, draslík, železo, sodík a fosfor, kyselinu listovú a jablčný pektín. Všetky tieto látky sú pre zdravie a správne fungovanie organizmu dôležité. Je to akýsi všeliek, ktorý sa používa pri tráviacich ťažkostiach, ale najmä pri chudnutí. Mathilde využíva najmä jeho silu v tom, že potláča chuť na sladké, ktoré sama miluje. Stačí vypiť pohár vody s malou lyžičkou octu pred každým jedlom a výsledok je vraj zaručený. Dokonca aj potrebuje rýchlo zhodiť pár kíl, zvolí takúto intenzívnejšiu kúru. Tá by však nemala trvať dlhšie ako týždeň. 

Dokonalý pre krásnu pleť

Je výborný pri suchej, ale aj problematickej pleti. Mathilde si z neho najčastejšie vyrába pleťové tonikum a to zriedením samotného octu vo vode v pomere 1:1. Pleť do hĺbky vyčistí, napne a pravidelným používaním mierne zjednotí aj jej tón. Takisto je veľmi účinný aj proti akné a vyrážkam, dokonca aj pigmentovým škvrnám a kožným zápalom. V tomto prípade si ho modelka nanesie vatovým tampónom na postihnuté miesto pre spaním a nechá ho pôsobiť až do rána.

Lesklé a zdravé vlasy 

Mathilde ho najčastejšie používa v boji proti rozštiepeným končekom. Nanesie si ho do dĺžok, nechá pôsobiť 15 minút a  výsledkom sú krásne, lesklé a hladké vlasy. Jablčný ocot aj stimuluje rast vlasov. 

Neprehliadnite: Dakota Johnson sa na ďalší diel vzrušujúcej ságy Fifty Shades pripravovala: Toto je za jej vylepšenou postavou

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus