Domáci peeling proti celulitíde, na ktorý nedá dopustiť éterická Margot Robbie: Vďaka tomuto má herečka skvelé telo

Krásna herečka vyzerá naozaj výborne a môže sa pochváliť dokonalou postavičkou. Pozrite sa, čo je jej must have kúskom v starostlivosti o perfektnú figúru!

Margot Robbie vie ako sa dopracovať k dokonalej postavičke

Margot Robbie vie ako sa dopracovať k dokonalej postavičke

Zdroj: Profimedia

Nenechajte si ujsť: Najsexi herečky nominované na Oscarov: Nechýbajú dokonalé mladé krásky ani očarujúce dámy v najlepších rokoch

Očarujúca Margot Robbie má naozaj závideniahodnú postavičku. Herečka vyzerá výborne, no sama dobre vie, že nič nie je zadarmo. Okrem toho, že sa aktívne venuje jóge, joggingu a dvakrát do týždňa zájde do fitka, predsa len má malé triky ako sa dopracovať k perfektnej figúre aj vďaka pomocníkom. Viete na čo nedá táto éterická kráska dopustiť? Na obyčajnú kávu. Áno, čítate správne. 

Margot vie, že celulitída je najväčším nepriateľom ženy a nemá žiadny vekový, ani váhový limit. Avšak s nepeknými hrboľčekmi tuku na stehnách, či zadku si vie hravo poradiť, práve s pomocou kávy. Kofeín totiž zmenšuje opuchy okolo hrčiek a tým zabezpečuje aj hladší vzhľad pokožky. 

Domáci peeling proti celulitíde podľa Margot Robbie:

2 lyžice kryštalického cukru
2 lyžice kávy
2 lyžice olivového oleja 

Všetky suroviny spolu premiešajte a následne si ich naneste masážnymi pohybmi na postihnuté miesta. Robte to niekoľko minút a potom pastu umyte. Cukor v tomto prípade odstraňuje odumreté vrstvy kože, olivový olej hydratuje a kofeín zmierňuje príznaky celulitídy. Táto metóda je veľmi jednoduchá. Ak ju budete dodržiavať každý deň počas niekoľkých týždňov, uvidíte, že bude veľmi milo prekvapené zo samotného výsledku. Samotná herečka na tento domáci peeling nedá dopustiť!

Prečítajte si aj: Fitness program podľa krásnej Emily Ratajkowski: Vieme, čo je za jej skvelou figúrou

Foto:
Profimedia, instagram.com/margotrobbie
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba