Čo dokáže urobiť jednoduché biele tričko s vaším outfitom: Vďaka týmto lookom pochopíte jeho podstatu

Jednoduché a minimalistické outfity patria k naším obľúbeným voľbám a preto ich rady prezentujeme aj prostredníctvom módnych inšpirácií. Za jeden z najdôležitejších kúskov oblečenia v spojení s minimalistickým lookom považujeme práve obyčajné biele tričko.

Jeden z najdôležitejších kúskov oblečenia v spojení s minimalizmom

Jeden z najdôležitejších kúskov oblečenia v spojení s minimalizmom

Zdroj: Profimedia

Prvok, ktorý môžete kombinovať na množstvo spôsobov a stále budete vyzerať trendy a šik! Presne túto úlohu spĺňa jednoduché biele tričko, ktoré by zaručene nemalo chýbať v šatníku žiadnej modernej ženy. Pozrite si street style looky našich obľúbených módnych ikon a pochopte podstatu tohto unikátneho kúsku oblečenia.

Mohlo by vás zaujímať: Zakomponujte do vašich jarných outfitov korálovú farbu: V týchto kúskoch doslova rozkvitnete!

Oživí každý outfit

Výhodou bieleho trička je to, že sa hodí kú akémukoľvek zvyšku oblečenia a taktiež akejkoľvek žene, bez ohľadu na vek či postavu. V kombinácii s farebnými nohavicami a teniskami zapadá do ležérneho štýlu, v ktorom si však zanecháva svoju jednoduchosť. Veľmi pôsobivé!

Nesmrteľná kombinácia

Za nesmrteľnú kombináciu považujeme v tomto prípade čisté biele tričko bez nápisu a správne padnúce džínsy. Toto spojenie sa nosilo pred 20 rokmi a je moderné až dodnes. Tak jednoduchá a pritom geniálna kombinácia dvoch nadčasových kúskov si skrátka zaslúži uznanie.

Tajomstvo úspechu

Ak chcete staviť na pohodlný outfit, ktorý však v sebe bude skrývať prvky elegancie, stavte na biele tričko a skladanú sukňu v rovnakej farbe. Aj keď je tento look veľmi nenáročný, dohromady pôsobí naozaj prepracovane a šik. Tajomstvo úspechu je v tomto prípade kúsok oblečenia, ktorý považujeme za "must have".

Sexi aj bez výstrihu

Ďalšou skvelou výhodou tohto trička je, že vyzerá naozaj sexi aj bez toho, aby muselo mať hlboký výstrih či obsahovať extravagantné detaily. Jediné čo v tomto prípade potrebujete je správne zvolený strih a kvalitný materiál. K nemu potom dopasujte krátku elegantnú minisukňu a obdivné pohľady budú patriť len vám!

Inšpirujte sa: 5 must have kúskov, ktoré by nemali chýbať v šatníku modernej biznis ženy: Inšpirujte sa!

Vždy nadčasové a moderné

Pri pohľade na tento minimalistický look nám napadli samé superlatíva. Jednoduché línie, ženskosť a skvelý výsledný efekt patrí k hlavným atribútom pri tejto kombinácii. Veď čo môže byť krajšie, než to, keď sa žena cíti naozaj pohodlne a nezameniteľne sexi?

Foto:
Profimedia, Topshop, COS, H&M, Lindex, Calvin Klein
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba