5 komplimentov, ktoré muži najčastejšie hovoria ženám: Odhaľte, čo nimi v skutočnosti myslia

Ženy milujú komplimenty, to všetci dobre vieme. A niektorí muži nás nimi zahŕňajú. Viete však, čo nimi v skutočnosti myslia? Odhaľte to spolu s nami!

5 komplimentov, čo muži najčastejšie hovoria

5 komplimentov, čo muži najčastejšie hovoria

Zdroj: Profimedia

Prečítajte si aj: Bola som na vážkach, či opustiť manžela: Nakoniec som si to rozmyslela po tom, čo urobil túto jednu vec...

Aj muži občas používajú slovné hračky a určité veci nechcú povedať úplne napriamo. Pozrite sa, čo vetami, ktoré často používajú myslia naozaj v skutočnosti. 

Si pre mňa príliš dobrá = Chcem inú

Aj vás vaša nádejná polovička zahrnula práve takýmto komplimentom? Nanešťastie nejde o žiadnu lichôtku, ako ste asi predpokladali. Váš vyvolený sa vám len snaží naznačiť, že s Vami naozaj chce byť maximálne kamarát - ak vôbec. Jednoducho len hľadá správne slová, ako vám povedať, že po vás vôbec netúži. 

Ten vyzerá ako super kamoš = Je medzi vami niečo?

Buďme k sebe úprimné, máloktorý muž vám bude tolerovať kamaráta. Aj keby o kamoša naozaj len išlo. Preto ak sa veľmi často vypytuje na vášho dobrého známeho a zaujíma sa o neho, v podstate chce len zistiť, či ste s dotyčnými niečo mali. A je úplne jedno v akom časovom horizonte. 

Vyber ty, láska = Je mi to úplne jedno

Čo sa týka rozhodovania v dôležitých životných situáciách, tak v tom majú muži skutočne jasno. Ak však ide o nejaké drobnosti, ktoré oni sami nepovažujú za podstatné, nechajú zdvorilo vybrať vás. No myslia tým len jedno - nezáleží im na tom. Práve preto vám dobrovoľne nechávajú voľnú ruku. 

Vieš, ja nie som vzťahový typ = Hoci chodiť s tebou nechcem, ale...

Ak ste počuli od svojho pána ”Božského” na prvom rande túto vetu, veľmi rýchlo hoďte nohy na plecia a ani sa neobzerajte. Chlapi touto vetou myslia na jediné. Áno, tušíte správne, na sex. A presne o tom im v danej chvíli s vami ide. Ako vidíte milé dámy, na mužov si treba dávať pozor. Najmä v čase najväčšej zamilovanosti. 

Mohlo by vás zaujímať: Náš odlišný postoj k dieťaťu ničil naše manželstvo: Až toto ho presvedčilo, aby sme sa pokúsili o našu dcérku

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba