Presunúť na hlavný obsah

Galavečer OTO a páni v spoločnosti: Komu to pristalo a kto bol podľa vás najvhodnejšie oblečený?

Slovenské celebrity

Galavečer OTO sa stal stredobodom pozornosti a to vďaka talentovaným osobnostiam nášho kultúrneho života. Ako sa oblieki páni na udalosť, na ktorej sa dress code niesol v duchu spoločenského života a kto bol podľa vás najvhodnejšie oblečený?

Spoločenské akcie, napríklad v novej budove Slovenského národného divadla si jednoznačne vyžadujú spoločenský odev. Tak pre dámy, ako aj pánov. SND je kultúrnou inštitúciou, ktorá si zaslúži vzdať úctu aj našim odevom. Dodržiavanie správneho spoločenského správania je vari samozrejmosťou. Je tu priestor pre aktérov 18.ročníka odovzdávania prestížnych cien OTO. Nominovaní, ale aj pozvaní sa majú možnosť okrem svojej profesionality predstaviť v tom najlepšom, najvhodnejšom, čo majú doma v šatníku. Na pozvánke, ktorú dostali majú odporúčaný spoločenský odev. Pozvánka a odporúčania sú záväzné. Nie je vhodné ich obchádzať, ignorovať.

Čítajte viac: Červený koberec OTO: Adela Vinczeová ako skutočná dáma, nová moderátorka SuperStar zahviezdila a ďalší

Ak sa chcete dozvedieť viac z oblasti imidžu, štýlu a etikety, nechajte sa o tom priučiť viac priamo od poradcu štýlu.

Black tie  Smoking je v tomto prípade „OVER DRESS“ a športové oblečenie, jeansy a mikina sú „UNDER DRESS“. Teda podľa doporučenia z pozvánky je smoking nad rámec dress codu a jeansy sú nevhodné na takúto spoločenskú akciu. Vychádzajme z toho, že je to podujatie vo večerných hodinách v divadle a vysiela to televízia. Odprezentujme sa správne!

Ideálny je čierny alebo tmavomodrý oblek s jednofarebnou košeľou, tmavšou kravatou. Zlá voľba nebude ani sako, blejzer tmavší ako nohavice s kravatou alebo bez. Možností sa slušne spoločensky obliecť je dosť. Pokiaľ sa vyhnete teplákom, jeasom, popísaným tričkám a športovej obuvy. Ideálne topánky sú kožené na šnurovanie. Je večer, takže čierne. Takáto dôstojná spoločenská akcia by mala byť preukázaním nášho rešpektu k prostrediu, prítomným a "iba“ doporučeniu dress codu na pozvánke.

Jaro Bekr, profesionálny tanečník

Karol Ruman, podnikateľ

Dano Dangl, scenárista, herec a režisér

Alexander Nejedlý, šéf hasičov

Marcel Forgáč, moderátor

Michal Hudák, moderátor a herec

Ondrej Kandráč, spevák a folklorista

Matej "Sajfa" Cifra, moderátor a vloger

Viktor Vincze, moderátor spravodajstva

Maroš Kachút, hudobný producent

Vlado Voštinár, moderátor

Ivan Tásler, spevák a hudobník

Vladimír Kobielsky, herec

Bruno Ciberej, moderátor

Pavol Chovanec, moderátor

Marcel Merčiak, komentátor a moderátor

Juraj Lelkes, podnikateľ

 

Podľa vás najvhodnejšie oblečený?

spolu hlasovalo 269 ľudí


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus