Presunúť na hlavný obsah

Dokonalé nohy ešte pred letom: 5 tipov ako ich dosiahnuť podľa Gisele Bündchen

Feminity

Krásna Gisele Bündchen má naozaj telo bohyne. Ak chcete mať rovnako dokonalé nohy ako ona, držte sa jej tipov a rád. Vraj fungujú perfektne!

Čítajte tiež: Ktoré známe celebrity zázračne zastavili čas a nezmenili sa už niekoľko rokov? Tieto ženy poznajú elixír mladosti

Viete čo muži na ženách naozaj milujú? Krásne nohy. A očarujúca Gisele to dobre vie. Práve preto si na tejto partii tela dáva obzvlášť záležať a príkladne sa o ňu stará. Nechajte sa inšpirovať radami sexi topmodelky, ako dosiahnuť nohy bohyne!

1. Hladké ako hodváb

Ak sa chcete už na prvý pohľad pochváliť sexi nôžkami, musia byť ako hodváb. Gisele nedá dopustiť na laserovú epiláciu, nakoľko pri nej odstránite aj samotnú cibuľku chĺpka. Hoci aj ona sama skúšala depilačné krémy a vosky, laser ju pre ňu jednoducho jednotka. 

2. Po celulitíde ani stopy

Celulitída je postrachom azda každej ženy. A je úplne jedno, či má 40 alebo 70 kíl. Vzniká totiž v dôsledku činnosti estrogénu. Sú však faktory, ktoré ju v značnej miere zhorčujú - alkohol, fajčenie, pitie kávy, nadmerné opaľovanie. Toto všetko sympatická topmodelka dobre vie a preto sa tomu vyhýba. Naopak si každý týždeň dopraje masáž a nedá dopustiť na kávový peeling. 

3. Vyvážená strava

Gisele veľmi dobre vie, že ak chceme vyzerať dobre, je dôležité zamýšľať sa aj nad tým, čo do svojho tela dávame. Pestrá vyvážená strava s vyšším podielom bielkovín a zeleniny je pre ňu niečo ako svätý grál. Úplne sa vyhýba rafinovanému cukru, či konzervantom. 

4. Pohyb, pohyb, pohyb

Sexi nohy naozaj niečo stoja. A áno, bez pohybu to nepôjde. Gisele tvrdí, že najlepšie, čo pre svoje nôžky môžete urobiť, je začať behávať a boxovať. Práve pri týchto dvoch činnostiach, nielen spálite množstvo kalórií, ale navyše si aj krásne vyrysujete postavičku

5. Sexi topánočky

No a v neposlednom rade je podstatné aj to, v čom vyjdete do ulíc. Všetky vieme, že na sexappeale jednoznačne pridajú lodičky, v ktorých budete naozaj neodolteľná. Takže ak chcete zaujať zvodnými nohami, rozhodne zabudnite na tenisky, či mokasíny.

Neprehliadnite: Nie sú až také štíhle a dokonalé: J. Lo pozná trik na celulitídu, tieto celebrity sa zase spoliehajú na zoštíhľujúcu bielizeň

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus