Manžela milujem, no od začiatku cítim, že v našom vzťahu je ešte niekto tretí: Nakoniec som zistila, ako to vlastne je

Ako by vám bolo, keby sta manželkou muža svojho života, avšak zrazu sa vám potvrdí tušenie, že v jeho živote existuje aj iná žena, ktorá ešte stále okupuje jeho myseľ?

Ako by vám bolo, keby sta manželkou muža svojho života, avšak zrazu sa vám potvrdí tušenie, že v jeho živote existuje aj iná žena, ktorá ešte stále okupuje jeho myseľ?

Ako by vám bolo, keby sta manželkou muža svojho života, avšak zrazu sa vám potvrdí tušenie, že v jeho živote existuje aj iná žena, ktorá ešte stále okupuje jeho myseľ?

Zdroj: Profimedia.sk

„Keď som si môjho manžela brala, mali sme už obaja za sebou pár vzťahov, no ja som bola presvedčená, že on je mužom môjho života. No z jeho strany som vždy cítila, akoby som bola jeho druhá voľba. Bol ku mne pozorný, milý, nežný, no cítila som, že ho milujem viac než on mňa. Keď som raz náhodou objavila v pivnici medzi jeho starými vecami fotografie krásnej mladej ženy po jeho boku, ako ju objíma a bozkáva, presne som vedela, kto je tou treťou osobou, ktorej prítomnosť som od začiatku v našom vzťahu cítila, hoci reálne som ju nikdy nestretla ani o nej nepočula,“ opisuje situáciu, ktorej musela čeliť naša čitateľka Marína. 

Mohlo by vás zaujímať: Priateľkin manžel bol muž, o akom som vždy snívala: Chcela som ho zviesť, no po tomto som si uvedomila, že robím chybu

Po objavení spomínaných fotografií sa Marínino správanie voči manželovi zmenilo. Nedokázala byť v jeho prítomnosti viac bezprostredná a  tváriť sa, že je všetko v najlepšom poriadku. Hoci Leo jej nikdy nedal pocítiť, že by ju nemiloval, nemiloval ju ani tak, ako by od neho chcela. Marína mu totiž porozprávala o všetkých jej vzťahoch, ktoré pre ňu niečo znamenali: „Nepáčilo sa mi, že ja som mu dôverovala natoľko, že vedel o mojich predchádzajúcich vzťahoch to, čo by mal vedieť, ale on mi nedôveroval natoľko, aby mi prezradil o tých svojich,“ hovorí ďalej. 

Čítajte tiež: Bola som neverná, no priznala som sa až po rokoch: Môj manžel zareagoval nad moje očakávania 

Marína si spomínané fotografie nechala a premýšľala nad tým, či ho má konfrontovať a spýtať sa ho, kto je tá žena a prečo si jej fotografie odkladá do dnešnej doby. Čo čert však nechcel, Leo sa náhodou k nim dostal a konfrontoval on ju. Bol však veľmi nepríjemný, zlostný a obvinil ju, že sa mu hrabe vo veciach, ktoré sa jej vlastne netýkajú: „Vtedy som mu pripomenula, že som jeho žena a prirodzene som zvedavá, kto je tá žena na fotografii a o to viac, že pre jej fotografie robí taký cirkus. Vybuchol a odišiel preč. Bola som sklamaná a nervózna, čo s nami bude ďalej. Či ho naďalej dokážem milovať aj za nás oboch a či vôbec chcem byť s ním naďalej, ak je medzi nami stále niekto tretí,“ opisuje Marína ďalej. 

Neprehliadnite: Pomohol mi, keď mi bolo najhoršie, a tak som si ho vzala: Doteraz to z tohto dôvodu ľutujem

Bolo neskoro večer, keď sa Leo vrátil, sadol si k nej do postele, objal ju a začal rozprávať príbeh o tom, ako sa spoznal s tou dotyčnou ženou z fotografie. Marína len ticho sedela a rozhodla sa ho neprerušovať, cítila, že ho to musí nechať vypovedať, čo má na srdci možno už pridlho: „Po vypočutí jeho slov som mu padla do náručia a plakala ako malé dieťa. Tá žena z fotografie, Simona, bola naozaj jeho veľká láska, no zomrela nešťastnou náhodou na ich spoločnej dovolenke, na ktorej sa rozhodli, že sa vezmú. Keď sa to stalo bola to pre Lea taká rana, že sa rozhodol o nej nikdy s nikým nerozprávať a nechať si spomienky na ňu spolu s fotografiami len pre seba,“ prezrádza Marína. Ospravedlnil sa, že jej to nepovedal skôr, ale keď sa vzali, nechcel ju tým už rozrušovať a otvárať staré rany, ktoré by boleli aj ju. Uistil ju, že ju miluje a že odteraz nebude mať pred ňou žiadne tajomstvá, lebo pochopil, že je tu pre neho nech sa deje čokoľvek. Ale najmä pochopil, že minulosť treba nechať minulosti.

 

Foto:
Profimedia.sk
Zdroj:
fem

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba