Presunúť na hlavný obsah

Miriam Kalisová či Kristína Farkašová si takto formujú svoje figúry: Ladné pohyby z nich urobili celkom iné ženy

Feminity

Odhalili sme, akej záľube podľahli obľúbené známe tváre. Zamilovali si totiž niečo naozaj netradičné. Vzdušnú akrobaciu!

Mohlo by vás zaujímať: Slovenské krásky trochu inak: Soňa Skoncová či Dominika Navara Cibulková si obľúbili túto športovú aktivitu

Miriam Kalisová

Moderátorka Miriam Kalisová si vzdušnú akrobaciu jednoducho zamilovala, u nej to bola doslova láska na prvý pohľad. Je to niečo, pri čom dokáže zrelaxovať, vypnúť a preniesť sa do vlastného sveta. A hoci tento šport vyzerá veľmi elegantne a nonšlantne je za ním veru veľa driny. ”… Na začiatku som kruh nemala rada... všetko ma tlačilo a bolelo a ruky som mala jak princeznička... teraz mám na rukách mozole... vytiahnem sa, udržím sa... pud sebazáchovy som zamkla doma v zásuvke a robím také veci, o ktorých som pred pár mesiacmi ani nesnívala.. sama neverím, že som to dala.. už sa nebojím výšok... ja, čo som nevyliezla ani na tretí stupienok na rebríku... viem, že to dokážem.. že sa tam vyštverám a že proste nespadnem,lebo sa pevne držím a mám to vo svojich rukách...a keby aj náhodou tresnem dolu, tak sa hore proste vyštverám znovu, lebo už mám tie mozole a svaly…," napísala kráska na svojej sociálnej sieti.

Kristína Farkašová

Aj známa herečka a mama dvojičiek Kristína Farkašová si nájde vždy čas na svoje hobby. Na ”lietanie”, nedá dopustiť. Vidieť, že si to sympatická kráska naozaj užíva. Kristína je jasným dôkazom toho, že aj dvojnásobná mama si môže nájsť čas pre seba a prospeje to jednoznačne všetkým. Veď nie je nad to, keď môže človek na chvíľočku zrelaxovať a uvolniť sa. 

Mary Havranová

Herečka Mary Havranová je v tom tiež. Viete, čo je novou vášňou nežnej Márie? Áno, tušíte správne, rovnako ako jej kolegyne aj ju si získalo čaro pomysleného ”lietania”. Musíme uznať, že napriek tomu, že Mary s týmto športom ešte len začína, vyzerá ako skutočná profíčka.

Anna Repková

Speváčka Annka Repková na sebe tvrdo maká. Vzdušná akrobacia si získala aj ju. Anka však vie, že tréningy ani náhodou nie sú najľahšie, ale treba si ich ”odmakať”. ”Všetko to vyzerá zdola tak ľahko, ale dostať sa do niektorých pozícií je fakt náročné. Teším sa, keď budú moje pohyby vo vzduchu také ladné, ako ich má naša trénerka Hela!,” napísala na svojej sociálnej sieti.

Treba uznať, že známym kráskam odvaha jednoznačne nechýba!

Čítajte tiež: VIDEO: Pôvabná modelka Erika Palkovičová o vysnívanej krajine: Týmto ju očarila Austrália!

- Najčítanejšie -