Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Exkluzívna premiéra módneho dokumentu House of Z: Nechýbali ani slovenské osobnosti zo sveta módy

Feminity TV

Slovenské osobnosti, ktoré sa pohybujú vo svete módy, si nenechali ujsť exkluzívnu premiéru módneho dokumentu House of Z, ktorý zachytáva život svetoznámeho dizajnéra Zaca Posena a jeho rýchlu cestu na vrchol, po ktorej však nasledoval strmý pád.

Producent Milosh Harajda sa v spolupráci s projektom Fashion LIVE! postarali o slávnostnú premiéru celovečerného módneho dokumentu HOUSE OF Z, ktorý sa odohrával v priestoroch nákupného centra Aupark. Milovníci módy sa s očakávaním tešili na módny dokument zachytávajúci úskalia módneho biznisu a jeho svetlé aj tienisté momenty. Osobná a jedinečná snímka zachytávajúca vzostupy a pády jedného z najznámejších svetových návrhárov v sebe skrýva aj hlbší zmysel a nás tento dokument chytil za srdce. 

Mohlo by vás zaujímať: Premiéra House of Z: Dominika Navara Cibulková a jej najnovšie trendy, Zuzana Kanisová trafila do čierneho

Slovenské osobnosti z oblasti módy

Exkluzívnu premiéru módneho dokumentu House of Z si prišli pozrieť aj známe slovenské osobnosti, ktoré módou doslova žijú. Špičková módna stylistka Zuzana Kanisová priblížila tvorbu Zaca Posena z červeného koberca a módny návrhár Fero Mikloško nám v rozhovore prezradil, ako vníma vzostupy a pády v módnom priemysle. Úspešná modelka agentúry Elite Bratislava, Barbora Brušková sa so svetoznámym dizajnérom dokonca stretla osobne pri práci v New Yorku. 

Jedinečný dokument

Pozrite si inšpiratívne video z premiéry módneho dokumentu House of Z, kde sme vyspovedali módnych nadšencov a zistili viac o živote tohto uznávaného návrhára. Nielen zaujímavé rozhovory, ale aj jedinečné zábery z filmu vám priblížia, o čom tento dokument vlastne je. 

FEMINITY TV: Takto to vyzeralo na exkluzívnej premiére módneho dokumentu House of Z

Inšpirujte sa: Červený koberec z noci Oscarov 2018: Margot Robbie stavila na nežnosť, Jennifer Lawrence ohúrila sexi lookom

- Najčítanejšie -