Presunúť na hlavný obsah

Trendy kabelky, ktoré nás zaujali najviac: Tieto štýlové kúsky by chcela vlastniť doma nejedna žena

Móda

Prinášame vám prehľad aktuálnych módnych trendov a štýlových vychytávok, ktorými nás ohúrili známe módne domy či dostupnejšie značky. Čo sa momentálne nosí?

„Cross body“ kabelky si získali priazeň módneho sveta už pár rokov dozadu a je skvelé vidieť, že ich sláva stále zotrváva. Kabelky cez telo, ako by sme to ľudovo preložili sa stali obľúbeným doplnkom žien, ktoré milujú jednoduchosť, pohodlnosť a minimalizmus. V najnovších kolekciách sme však objavili aj extravagantnejšie kúsky, ktoré nás jednoznačne zaujali na prvý pohľad. Prezrite si ich a nechajte sa nimi inšpirovať. 

Mohlo by vás zaujímať: Farba roka 2018 je Ultra Violet: Nahliadnite do toho, čo sa bude nosiť nasledujúce obdobie

Elegancia

Luxusná a nadčasová móda z ulíc Paríža prekvitá množstvom fantázie a inšpirácie. Elegantné prevedenie outfitov si vyžaduje aj správne zvolené doplnky, ku ktorým neodmysliteľne patria aj kabelky. Nás oslovila táto elegantná od Diora, ku ktorej snáď netreba žiadne slová. 

Estetické zladenie

Veľmi sa nám páči, že pouličný štýl si zanecháva svoju rôznorodosť a my tu vždy nájdeme štýl, ktorý nás osloví. Ženské a sofistikované prevedenie tohto outfitu spočíva aj v správne zvolených tónoch. Malá kabelka cez telo s dlhou retiazkou je dôležitou súčasťou tohto looku a nás oslovila najmä svojím béžovým odtieňom.

Horúci trend

Vo svete módy sa horúcim trendom stali najmä ľadvinky, ktoré zažívajú svoj veľký návrat.  Módne ikony a modelky nedajú dopustiť na túto aktuálnu novinku a s radosťou ho nosia do spoločnosti, či na prechádzku mestom. Nechajte sa inšpirovať týmto zaujímavým street stylom. 

Netradičná extravagancia

Módny dom Chanel prišiel na trh aj s kabelkou, ktorá pôsobí doslova nadpozemsky. Malá „ cross body“ kabelka v tvare vesmírnej rakety je síce poriadnym úletom, ale nás jednoznačne oslovila. So správne zvolenou róbou si tento vtipný doplnok môžete dovoliť aj do spoločnosti.

Inšpirujte sa: Športový prvok, ktorý sa stal súčasťou elegantných lookov: Kapucňa vládne módnym outfitom!

Neprehliadnuteľný kúsok

Za neprehliadnuteľný kúsok považujeme jednoznačne túto ohnivo červenú kabelku, ktorá púta pozornosť okolia. Praktický doplnok, do ktorého sa zmestí všetko podstatné je akýmsi „ must have“ detailom v šatníku každej správnej nákupnej maniačky. Červená je skrátka in!

- Najčítanejšie -