Presunúť na hlavný obsah

Topmodelka Daniela Peštová je očarujúcejšia ako pred 14 rokmi: Ako to robí, že vyzerá stále mladšie?

Feminity

Známa a sympatická topmodelka Daniela Peštová je krásna, sexi a príťažlivá žena. Dokonca vyzerá z roka na rok lepšie. Vieto aké je tajomstvo jej perfektného vzhľadu a super figúry?

Prečítajte si aj: VIDEO: Melania Trump si na tohtoročnej vianočnej výzdobe Bieleho domu dala záležať: Inšpirujte sa!

Dokonalá postava, bezchybná pokožka, anjelska tvár - presne týmto sa môže pochváliť 47 ročná topmodelka Daniela Peštová. Vyzerá to, že táto žena objavila elixír mladosti. Nám sa však podarilo zistiť, ako to robí a čo je ozajstným tajomstvom jej krásy. Daniela totiž neustále patrí medzi veľmi žiadané topmodelky. 

Sympatická plavovláska dobre vie, že o svoje telo sa treba dôkladne starať. Ak ste si mysleli, že sa trápi diétami, mýlite sa. Daniela si je vedomá, že ku krásnej figúre treba pohyb. Bez neho to jednoducho nejde. Práve preto nedá dopustiť na cvičenie a každý deň pre seba niečo robí. No a jej postavička ako lusk, je jasným dôkazom toho, že šport je na ceste za vysnívaným telom alfou a omegou. V akomkoľvek veku. 

Aj keď je pracujúcou mamou a manželkou, vždy si dokáže nájsť čas aj pre seba. Miluje prechádzky, túlanie sa mestom a vie, že chvíle na prečistenie hlavy sú veľmi dôležité. Navyše jej za každých okolností nechýba perfektný štýl. Daniela totiž módu miluje a má ju v krvi. To vidieť na každom jej  looku. 

Topmodelka má tváričku ako bábika. Viete v čom to je? V súkromí sa líči naozaj minimálne, uprednostňuje skôr "nude look" a o svoju pleť sa dobre stará. Nech sa deje čokoľvek, nezabudne sa večer odlíčiť a používa kvalitné krémy, ktoré dodajú pokožke potrebnú hydratáciu a elasticitu. 

Pre Danielu je rodina všetkým. Trojnásobná mama a manželka známeho speváka Paľa Haberu vie, že rodinná pohoda je veľmi dôležitá. Len vďaka nej totiž dokážete v živote následne nájsť vo všetkom rovnováhu. Chvíle so svojimi najbližšími si užíva naplno a vychutnáva si každý jeden moment. Daniela vyzerá veľmi šťastne a to vidieť aj navonok. 

Nenechajte si ujsť: Street style modeliek, od ktorých sa môžeme učiť: Tieto krásky patria k tým najväčším módnym inšpiráciám!

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus