Presunúť na hlavný obsah

Aj keď som sa vydala, tajne som sa stretávala so svojím bývalým: Muselo sa stať toto, aby som otvorila oči

Feminity

Dana svojho muža ľúbila. No napriek tomu, urobila niečo čo prekvapilo všetkých v jej okolí. Vrátane jej samej. Hneď po svadbe si začala opäť so svojim "ex".

Inšpirujte sa: Po 15 rokoch manželstva som bola ochotná mužovi odpustiť opakované nevery: Prezradím vám, prečo

Dana sa na svadbu veľmi tešila. Od malička snívala o tomto dni. Všetko si perfektne naplánovala do najmenších detailov. Vydávala sa za muža svojho života. Teda aspoň na najskôr si to myslela. 

Svadba bola pre ňu vysnívaným momentom

Veľký deň ”D” dopadol presne podľa jej predstáv. Bola prekrásnou nevestou, všetci hostia sa skvele bavili a naozaj si svadbu užili. Jej manžel Paľo bol priam dokonalý chlap. Milý, láskavý, veľmi pozorný a pravý gentleman, akého človek v dnešnej dobe už tak ľahko nenájde. Navyše Dana bola pre neho všetkým. Urobil všetko, čo jej na očiach videl. Idylka sa však začala rúcať oveľa skôr ako by hocikto predpokladal. 

Odrazu sa všetko začalo rúcať

Hneď po svadbe začala mať Dana pocit, že manželstvo vôbec nie je pre ňu. Čoraz viac času trávila v spoločnosti kamarátok, známych alebo v práci. Doma sa ukázala vždy až neskoro večer a s Paľom takmer vôbec nekomunikovala. On sám tomu nerozumel. Nechápal, čo sa odrazu zmenilo. ”Pripadala som si akási zviazaná, akoby uväznená, spútaná. Mala som pocit, že ma vlastne už nič pekné v živote nečaká a nevedela som si v tom momente predstaviť, že Paľo je naozaj posledný muž môjho života.” No a v tomto zvláštnom rozpoložení hľadala utešenia a pochopenie u svojho bývalého Martina. Nezostalo to však len pri kamarátstve, ale zašlo to oveľa ďalej. Z Dany a Martina sa stali milenci. Ona sama neustále vyhľadávala jeho spoločnosť a pre Paľom používala klasickú, starú výhovorku, že má toho momentálne jednoducho len veľa. ”Bola som zo všetkého unavená, vystresovaná, frustrovaná. Keď bol však pri mne Martin, cítila som výborne. Sama som tomu nerozumela.” Ich pomer trval viac ako po roka.

Až toto jej pomohlo veľa vecí pochopiť

Avšak Dana nechcela od Paľa odísť, niekde vo vnútri cítila, že ho stále ľúbi. Jeden večer, keď sa mal vrátiť zo služobnej cesty jej volali z nemocnice. Paľo mal autonehodu a ležal v kritickom stave na jednotke intenzívnej starostlivosti. V tom čas bola ona s Martinom. Okamžite sa zbalila a utekala za svojim mužom. ”Vo chvíli, keď som ho tam videla nehybne ležať, všetko mi to došlo. Uvedomila som si, čo pre mňa Paľo znamená a že je skutočne jediným mužom môjho života. Muselo sa stať naozaj niečo takéto strašné, aby som veľa vecí pochopila… Našťastie všetko dobre dopadlo a dnes sme naozaj šťastní...” 

Mohlo by vás zaujímať: Na život sme mali obaja rozdielne predstavy: Zistili sme to až po 10 rokoch a práve na tomto náš vzťah stroskotal


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus