Presunúť na hlavný obsah

Známe mamičky vedú deti k športu: Denisa Mendrejová so svojou princeznou, Baša Števulová s roztomilým Tobiáškom

Slovenské celebrity

Sú mamičky, no okrem toho vedia, čo je to pohyb a venujú sa mu spoločne s deťmi.

Krásna moderátorka sa nevzdala plávania

Vysmiata Diana Hágerová sa už niekoľko mesiacov vytešuje z malej dcérky. Materstvo a starostlivosť o maličkú jej však nebránia v tom, aby si život užívala naplno a so svojou malou ratolesťou už teraz chodí pravidelne na plaváreň. Nielenže tak svoje dieťa vedie k tomu, aby si obľúbila samotnú vodu, ale venuje sa sama sebe a tomu, čo ju bavilo ešte pred pôrodom. Je jasným dôkazom toho, že aktívny život a dieťa sa dajú skĺbiť.

Inšpirujte sa: Diana Hágerová vyzerá po pôrode dcérky, absolútne perfektne: Vieme, vďaka čomu je opäť ako prútik

Magdaléna Šebestová nezabúda na beh

Bývalá riaditeľka súťaže krásy Magdaléna Šebestová svoju dcérku neučí len všemožným detským hrám, ale aj láske k športu. Čerstvý vzduch, okúzlujúca pláž a zlatistý piesok, sú jediným, čo krásna Magda a jej dcérka potrebujú. Zatiaľ čo sa maličká hrá, mamina si zabehá, načerpá nové sily a prevetrá si hlavu. Niečo podobné sa dá zažiť skutočne len pri behu.

Mária Čírová lyžuje s rodinkou

Obľúbená speváčka Mária Čírová vie, že doma sa sedieť nedá, a tak sa svojmu obľúbenému športu venuje s celou rodinkou. Spoločne s deťmi si užíva kopce a brázdi svahy s obrovským nadšením. Zastáva myšlienku, že deti potrebujú pohyb viac ako čokoľvek iné a ona ako matka sa nemože vzdať všetkých svojich obľúbených aktivít. Radšej do nich zavsätí aj svoje ratolesti.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Očarujúca Mária Čírová a jej najkrajšie momenty: V rozhovore nám odhalila kúzlo Vianoc

Malý budúci snowboardista a turista

Aj tak by sa dal nazvať syn bývalej profesionálnej snowboardistky Barbory Števulovej, ktorá s malým Tobiášom brázdi kopce bez zábran, či už tie pokryté snehom alebo tie zalesnené. Nielenže si Baša ešte stále užíva svoj najobľúbenejší šport, postupne učí stáť na lyžiach aj svojho rozkošného synčeka a okrem iného ho pripravuje aj na postupné zdolávanie kopcov po vlastných.

Denisina dcéra je už malý lyžiar

Modelka Denisa Mendrejová miluje lyžovanie a vedie k nemu aj svoju dcérku. Tá má talent po mame a kopce zvláda ľavou zadnou už teraz. Denisa vie, že šport sa dá robiť aj popri detičkách, ktoré k nemu treba viesť a nie sa mu kvôli nim vyhýbať. Byť matkou neznamená obmedzovať sa, ale duševne rásť a rozvýjať sa ešte o niečo viac.

Nenechajte si ujsť: Známe slovenské mamičky, ktoré patria k tým najsexi: Viete, ktoré krásky to sú?

Myslíte si, že deti a šport idú dokopy?

spolu hlasovalo 61 ľudí

Áno
57
Nie
4

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus