Presunúť na hlavný obsah

Sestry Heribanové sú obe šťastnými mamičkami: Výchovu majú možno rozdielnu, na toto však kladú obe dôraz

Slovenské celebrity

Tamara a Barbara Heribanové sa vytešujú so svojich krásnych dcér. Obe však okrem rodinného puta spája aj jedna zásadná vec vo výchove.

Veľká štvorka

Krásne sestry Tamara a Barbara sa už niekoľko mesiacov obe vytešujú zo svojich krásnych potomkov. Zatiaľ, čo Tamara svoju dcérku Emíliu porodila už o niečo dávnejšie, najnovší prírastok do rodiny, v podobe malej Izabelky, rozdáva okolo seba lásku a šťastie len niekoľko mesiacov. Sestry už predtým spolu trávili obrovské množstvo času, keďže ich však teraz okrem iného spája aj materstvo, trávia spolu takmer každú z voľných chvíľ.

Inšpirujte sa: Známe Slovenky, ktoré podľahli tradičným krojom: Krásna Silvia Chovancová-Lakatošová vás doslova ohúri

Jedno majú spoločné

Síce sa každá snaží svojej dcérke vštepiť to svoje a vychovávať ich istým spôsobom podľa vlastných predstáv, obe sestry Heribanové dbajú na jednu podstanú vec. Vo svojich deťoch sa čo najviac snažia podporiť predstavivosť, vnímavosť, kreativitu a záujem o tvorenie vecí. Samé sú totiž umelecky založené a podobným smerom sa snažia viesť aj svoje deti.

Maľovanie, či skladanie

Malá Emília je už teraz veľkou umelkyňou, zatiaľ čo Izabelka sa snaží hravou fromou rozpoznávať farby a tvary. Obe sestry chcú, aby ich deti čo najviac používali vlastný rozum a snažili sa odbúrať hranice vlastnej predstavivosti. Veria, že žiadne počítače či televízia nedokážu nahradiť to, čo sa dieťa naučí, keď tvorí a skúša.

Inšpirujte sa: Tamara Šimončíková Heribanová sa poctivo pripravuje na Vianoce: Pozrite sa, ako malá Emilka vyrástla

Ktovie, čo s malých šikovníc vyrastie. Už teraz je ale jasné, že talent zdedili po svojich bezkonkurenčných mamách. Možno z malej Emília vyrastie ďalšia spisovateľka a z Izabely milovníčka módy.  Vyzerá to tak, že sa máme v budúcnosti na čo tešiť!

- Najčítanejšie -