Presunúť na hlavný obsah

Spojením týchto štýlov si vytvoríte ideálny jarný outfit: V móde sú kúsky s takýmito vzormi!

Móda

Ak ste si ešte nestihli zaobstarať do svojho šatníka jarné kúsky, ideálny čas urobiť tak. Naučíme vás, ako skombinovať rôzne štýly a vyzerať pritom chic.

Príroda všade naokolo, kam sa pozrieme. Jarné trendy sú plné lúčnych kvetov, lietajúcich vtákov pripomínajúc nám slobodu a tiež denimu, ktorý jednoducho žiadnu jarnú sezónu nesmie chýbať.

Divokú prírodu strieda neha ženy, ktorá túži splynúť s touto krásou, o ktorú sa tu spoločne všetci delíme. Hodvábne pyžamové blúzky nie sú jediným prekvapením sezóny. Šatka z rovnakého materiálu dokáže poriadne zamiešať karty aj s obyčajným outfitom z 90. rokov. 

VIDEO: Svieže jarné trendy a závan rozkvitnutej lúky na sukniach Lindex

Svieže jarné tóny prírody možno kombinovať s overenými zdrojmi. V móde sa medze nekladú a práve jar je obdobím, keď sa môžete naplno v kreácii outfitov vyblázniť. 

Inšpirujte sa kolekciou Lindex na sezónu jar/leto 2018 a nájdite si kúsok blízky vášmu srdcu

Pozrite si jednotlivé kúsky z kolekcie Lindex jar/leto 2018, ktoré sú práve v predaji.

Lúčne kvety ako symbol slobody

Priniesť rozkvitnutú lúku do módneho priemyslu tak, aby to nepôsobilo ako gýč, nie je jednoduché. Kombináciou s vertikálnymi pásikmi, typickými pre švédsku značku Lindex, rozbijete punc elegantnosti a zároveň budete pôsobiť veľmi chic. 

Vidiecky štýl a čistá duša

Šifónové šaty, v ktorých môžete prežiť teplé i chladnejšie dni jari. Vzor rozkvitnutých kvetov je všade, kam sa obzriete. Netreba výrazné líčenie, tento materiál s potlačou jari podtrhne vašu jemnosť a ženskosť s čistou dušou. 

Ruksak ako módny hit

Kabelka s retiazkovými uškami, ktorú môžete nosiť aj ako ruksak. Tento módny hit sa skvelo hodí s rôznymi štýlmi oblečenia a na jarné cesty je ako stvorený. Kabelka s imitáciou kože je dostatočne veľká na to, aby dokázala pokryť všetky vaše ženské nevyhnutnosti. 

Spätie s prírodou ako najnovší trend

Lepší prístup k prírode a ochrana, ktorou každý z nás môže prispieť. Spojitosť s prírodou je najhorúcejší trend tohto roka a revolúcia v myslení je nevyhnutná. Symboly prírody či sloboda v podobe vtákov sa objavujú na štýlových kúskoch. Pyžamové blúzky sú naším favoritom.

VIDEO: Blúzky s divokými prírodnými motívmi si túto jar jednoducho zamilujete 

90. roky hlásia comeback

Evergreen v podobe bieleho trička alebo blúzky a denimových nohavíc jednoducho vždy bude stávkou na istotu. Čistá jednoduchosť je na prvé jarné dni veľmi výhodnou voľbou. Zabodujte bielym tričkom, jednoduchý štýl sa vypláca.

Nenechajte si ujsť nádherné kúsky tejto sviežej jarnej kolekcie Lindex. Inšpirujte sa a oživte svoj šatník niektorým z týchto modelov!

- Najčítanejšie -