Presunúť na hlavný obsah

Tajomstvo krásy jednej z najkrajších Sloveniek Kristíny Činčurovej: Bez tohto si nevie predstaviť každodenný život

Slovenské celebrity

Niektorí z nás začínajú s formovaním svojej postavy práve teraz. Začiatok jari a vidina leta pomáha s motiváciou. U krásnej missky Kristíny Činčurovej však tieto zákony neplatia! Maká na svojej postave po celý rok a veru, má byť na čo hrdá!

Krásna Kristína Činčurová rozhodne patrí medzi najkrajšie Slovenky. Nie nadarmo jej toto ocenenie udelila aj prestížna súťaž krásy. Blondínka je však vo svojej najlepšie forme aj po roku od jej víťazstva. Jej pleť doslova žiari a postavu by jej mohla závidieť nejedna smrteľníčka.

Prečítajte si tiež: Decentne odhalený dekolt či sexi podkolienky: 5 módnych tajomstiev, vďaka ktorým sa stanete príťažlivejšie

Aké je jej tajomstvo?

Mladá Kristína sa jednoznačne nevzdáva a nemá hranice. Tvrdo na sebe pracuje po celý rok. Presne zostavený plán cvičení nevynecháva ani keď je v exotike. Počas svojho oddychu si tiež dopraje čas strávený v prírode, v ktorej najradšej beháva. Kľúčom k jej spokojnosti je jej odhodlanie. Či je na Slovensku, na opačnom konci sveta v Arabských emirátoch alebo na Bali, kráska nedokáže odolať pohybu a cvičeniu. 

Malý zázrak menom voda

Pitný režim je jednoznačne najdôležitejší práve pri aktívnom životnom štýle. Dostatok tejto zázračnej tekutiny dokáže divy. Aj práve vďaka skvelej kombinácii, akou cvičenie a voda jednoznačne je, sa Kristína drží v hviezdnej kondícii. Jej vlasy sú aj na fotografiách z posilňovne ako z kaderníckeho salóna a pleť má udržiavanú, hladkú.

Mohlo by Vás zaujímať: Zdenka Predná a ďalšie krásky vychovávajú svoje deti obklopené prírodou: Toto je podľa nich najväčšou výhodou

Radosť zo života je však základ

Pri všetkej svojej vyťaženosti, cestovaní a mnohých foteniach, nedá dopustiť ani na čas strávený s priateľmi. K poriadnej oslave života potom jednoznačne patrí pohár plný bubliniek. Kristína však verí vo vyváženosť. Preto sa na svojich cestách po svetových metropolách nielen poriadne vypotí, ale aj načerpá energiu z krás miest, v ktorých sa nachádza. 

- Najčítanejšie -