V modernej domácnosti: Svieža jarná premena spálne, ktorá vás zaručene inšpiruje

Dnes vám prinášame skvelé dekoračné tipy pre vašu spálňu, ktorá by s príchodom jari mala zažiť akýsi refreš. Inšpirujte sa naším výberom interiérov a zakomponujte tieto prvky aj do zariaďovania vašej oázy pokoja.

Vneste do svojej spálne kúsok jari pomocou správne zvolených detailov

Vneste do svojej spálne kúsok jari pomocou správne zvolených detailov

Zdroj: Jane Messinger

Spálňa je miestom, ktoré by malo spĺňať hneď niekoľko atribútov. Nielenže by mala pôsobiť veľmi pokojne a vyrovnane, ale zároveň by sa v nej človek mal cítiť príjemne. To všetko sa dá dosiahnuť správne zvolenými farbami, odtieňmi či materiálmi a je len na vás, čo z toho si zvolíte vy. Premena modernej spálne s nádychom jari sa teraz môže stať skutočnosťou.

Prečítajte si aj: Týchto 5 maličkostí prinesie jar do vášho bytu: Zamilujete si, ako zmenia váš interiér na nepoznanie

Návrat k prírode

Dôležitým aspektom pri zariaďovaní vašej spálne by mal byť zaručene materiál, v ktorom budete ladiť celkový dizajn. Návrat k prírode považujeme za jedno z najlepších rozhodnutí a prírodné drevo je stále v kurze, takže nemáme ďalšie pripomienky.

Zelené detaily

Zelená farba patrí k neodmysliteľnej súčasti jari a preto sme ju nemohli vynechať ani v tomto interiérovom dizajne. Odvážny odtieň v zelenej môžete využiť vo väčších detailoch, akými je rám postele alebo aj menších, akými sú vankúše či živé kvety.

Živý obraz

Čo tak zapojiť svoju fantáziu a naplno ju využiť v zariaďovaní vašej spálne? Obraz s kvetinami môže vytvoriť naozaj skvelú jarnú atmosféru vo vašej izbe a vy sa budete cítiť ako znovuzrodené. V spojení s pastelovými odtieňmi a s právnym osvetlením bude táto izba patriť k vašim najobľúbenejším.

Živé rastliny 

Jarné prebudenie sa dozaista spája aj s kvitnúcimi rastlinami a živými kvetmi. Zaobstarajte si do svojej spálne živé kvety, ktoré vám dodajú pozitívnu energiu a množstvo života. Vaša spálňa odrazu naberie celkom nový zmysel a vy sa v nej budete cítiť lepšie, než kedykoľvek predtým.

Inšpirujte sa: Ako si vytvoriť kreatívny priestor vo vašej pracovni: Inšpirujte sa našimi jednoduchými tipmi

Spojenie minimalizmu a čistoty

Takto nejako vyzerá spojenie minimalistického štýlu a čistoty, ktoré pôsobí veľmi jednoducho a zároveň nadčasovo. Luxusná spálňa s kvalitným zariadením si zanecháva svoj vkus a dokonalé prevedenie dizajnu. Ak sa chcete pustiť do jarného upratovania, táto spálňa vám môže slúžiť ako  inšpirácia.

Foto:
Jane Messinger, Karyn R. Millet, Emily Gilbert, Lauren Logan, Alex James
Zdroj:
MB

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba