Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Ranná 2-minútová rutina najlepšie platenej modelky sveta: Ako to robí Kendall Jenner, že vyzerá tak dobre?

Zahraničné celebrity

Inšpirujte sa, ako si za dve minúty vytvoriť tvár supermodelky Kendall Jenner. Jej ranná rutina je rýchla, jednoduchá a nenáročná. Stačí týchto pár trikov...

Veľa sa učí na pľaci

Z krátkeho videa supermodelky Kendall Jenner, ktoré natočila pre magazín Vogue, uvidíte, ako zo svojej tváre vykúzliť upravenú a pritom prirodzene pôsobiacu. Ako Kendall sama vo videu priznala: „Veľa sa učím, keď som na pľaci.“ Keďže je Kendall takmer nepretržite v práci, v roli modelky, make-up je jej súčasťou. 21-ročná Kendall, ktorá je aj tvárou značky Estée Lauder sa tak rozhodla podeliť o tajomstvo svojej dokonale nalíčenej, ale pritom prirodzene pôsobiacej pleti, ako inak s prípravkami Estée Lauder. 

Mohlo by vás zaujímať: Ostro sledovaná Kendall Jenner vie, aké plavky jej nesmú chýbať toto leto: Inšpirujte sa jej výberom

Bezchybná pleť s opáleným nádychom

Prvým krokom je nanesenie podkladovej bázy a make-upu v jednom od Estée Lauder, ktorú rozotrie štetcom, aby sa podľa jej slov zabránilo ošúchanému vzhľadu. Kendall dokonca žartuje, že toto robí aj v aute. Ďalším krokom je korektor, ktorý si nanesie na nos, bradu nad pery a pod oči, a rozotrie vankúšikmi prstov dostratena. 

Dokonale tvarované obočie 

„Keď som mala asi 14 rokov, mala som tenké obočie, pretože som si ho doslova vytrhala... Moje sestry na mňa kričali a vyhodili všetky pinzety v dome. Odvtedy som sa ich nikdy viac nedotkla,“ priznáva Kendall vo videu. A urobila dobre, pretože jej obočie je dnes naozaj krásne tvarované, ale aj vďaka tajomstvu, o ktoré sa tiež podelila vo videu. Na vyplnenie čiernych oblúkov obočia používa Estée Lauder´s Brow Multi-Tasker. Obočie ňou aj pekne vyčeše. 

Čítajte tiež: Spoznajte tajomstvo štíhlych postáv Kendall Jenner a Gigi Hadid: Tejto aktivite sa venujú spoločne 

Vzhľad opálenej pleti

Jej trikom, aby jej pleť pôsobila ako poprášená slnkom, nie je nič iné než bronzer, ktorý nanesie štetcom v tvare kupoly na lícne kosti a po krku. Ten istý bronzer zvyčajne použije aj ako očný tieň na viečka očí, aby ich rozžiarila. 

Plné, prirodzené a svieže pery

Tajomstvom jej pekných a plných pier je rúž telovej farby, ktorý však nenanesie rovnomerne po celej ploche pier, ale ho akoby len poklepe po perách a potom vankúšikmi prstov rozotrie dostratena. Na ne potom nanesie jemný ružový lesk na pery, aby vyzerali sviežo. 


Potom už len siahne po mascare na riasy a dokonalá tvár supermodelky j na svete. 

Neprehliadnite: Najlepšie platené topmodelky súčasnosti s make-upom a bez neho: Ktorá sa vám páči aj prirodzená najviac? 

VIDEO: Pre lepšiu predstavu si pozrite celé video, kde vám Kendall Jenner ukáže, ako sa robí tvár supermodelky

- Najčítanejšie -