Výber nohavičiek, aké nosí vaša partnerka, o nej veľa vypovedá: Muži, neprehliadajte tieto detaily!

Spodná bielizeň je to, čo sa bežne verejnosti neukazuje. Je akýmsi malým tajomstvom, ktoré žena ukáže iba tomu vyvolenému. Čo však o nej prezrádza jeho výber?

Čo o ženách prezrádza ich spodné prádlo? Pozrite sa spolu s nami

Čo o ženách prezrádza ich spodné prádlo? Pozrite sa spolu s nami

V dobe hojnosti, nás neobchádza ani hojnosť výberu v obchodoch so spodným oblečením. Krásne materiály, všemožné vzory a výber farieb taký široký, že žena niekedy ani nevie, čo si vybrať. Nákup spodnej bielizne vie byť preto vážne ťažkým orieškom. 

Prečítajte si tiež: Pásikavé tričká, ktoré tak veľmi milujeme: Tento nadčasový kúsok by nemal chýbať vo vašom šatníku

Žena však nezaprie svoj pôvab a možnosť výberu krásne módy. Preto aj spodnú bielizeň volí k outfitu, ktorý si práve vyberá na prežitie svojho dňa. Krásne spodné prádlo vie byť preto nielen malým tajným dodatkom k oblečeniu, ale pre ženu samotnú aj obrovským zdvíhačom sebavedomia, ktoré vidí iba ona sama a jej vyvolený. Čo o žene prezrádza jej spodná bielizeň? Pozri sa na to spolu s nami!

Tangá

Odvážna a odviazaná žena, ktorá nosí tangá má v sebe oheň! Nebojí sa ho dať najavo ani v konverzácii a v bežnom živote. Je vášnivá, ale láskyplná pri všetkom, čo robí. Takýto prístup k životu prezrádza jej spodná bielizeň. Sebavedomie jej nechýba, ale na tom je postavená jej obrovská výhoda. Dokáže si vydupať svoje a byť sexi v každej situácii.

Športové nohavičky

Nezaprie v sebe svoju športovú povahu? Nevadí! Práve tento typ nohavičiek vypovedá o ženskom aktívnom životnom štýle, a čo viac, prezrádza o nej aj jednu maličkosť. Má skvelý zadok! Športové spodné prádlo má v sebe závan odviazanosti, ale aj kamarátstva a voľnosti, ktorá plynie z radosti zo života. 

Bikiny nohavičky 

Pohodlnosť je jej druhé meno. Má rada pokojné dni plné oddychu strávené pri pozeraní seriálov a popíjaní vínka. Aj keď prídu dni plné práce, nedá dopustiť na čisté línie a praktickosť, ktorá ju sprevádza na každom kroku. Je rozhodná a nerieši hlúposti, ktoré ju iba zbytočne oberajú o energiu.

Nohavičky ako od starej mamy

Rozhodne ju nezaujíma, čo si o nej iní myslia! A je to správny prístup! Ostatných ľudí nerieši a je spokojná tak ako je. Predpokladom výberu takejto spodnej bielizne je milujúci vzťah, v ktorom je už dlhšiu dobu. Môže preto stavať na pohodlnosti a hlavne už byť sama sebou. Nič si nedokazuje a je veľmi spontánna a láskyplná.

Mohlo by Vás zaujímať: Počuli ste už o mokrom účese? Takto sa nosí look, ktorý má poriadne grády!

Boxerky

Žena nosiaca boxerkový typ nohavičiek je lojálna a skvelá priateľka. Dokáže dodržať slovo a vždy stáť pri svojich najlepších kamarátkach. Je tichá, ale vôbec nie slabá! Je bojovníčkou za vlastné práva a veľmi jedinečným a nezávislým jedincom, ktorého tajomstvá sa oplatí preskúmať do hĺbky.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
PC

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba