Presunúť na hlavný obsah

Sexica Emily Ratajkowski sa môže pýšiť žiarivou pleťou: Darí sa jej to vďaka jednej veci, ktorú robí každý deň

Zahraničné celebrity

Krásnej modelke svet závidí nielen nádhernú postavu, ale aj detsky jemnú a žiarivú pleť. Čo však stojí za týmto prirodzene okúzlujúcim vzhľadom?

Modelka tiež nie je dokonalá

Aj keď sa to navonok môže zdať, ani táto kráska nemá vždy svoj deň. Občas aj jej pleť vykazuje známky únavy a včerpania z neustáleho cestovania a zmeny klímy. Modelka práve kvôli svojmu povolaniu nedokáže zakaždým venovať svojej pleti takú pozornosť, akú by si zaslúžila a preto je podľa nej najdôležitejšie vybrať si kvalitné produkty, ktoré dokážu aj za krátky čas a v extrémnych podmienkach vytvoriť na pleti ochranný filter chrániaci ju aspoň pred väčšinou nepriazanivých podmienok.

Inšpirujte sa: Ofina vládne vlasovým trendom: Módna elita udala jasné pravidlá v oblasti krásy!

Nedá dopustiť na jednu vec

Aj napriek veľkému tlaku nezabúda na fakt, že tvár je jednou z najdôležitejších vecí, na ktorých záleží pri jej povolaní a jej žiarivosť sa v jej prípade stala akoby značkou. Tú ale Emily dosahuje vďaka svojmu rannému rituálu, ktorý sa nezaobíde bez použitia kvalitného podkladového krému s veľkým obsahom vody.

Pri výbere je veľmi striktná, nemá rada, ak sa krém okamžite nevstrebe a nebodaj sa zmieša s mejkapom, preto modelka odporúča investovať práve do tejto zložky starostlivosti o pleť. Emilina pleť je prirodzene suchá, aj preto to s hydratáciou občas preženie a snaží sa ju podporiť i zvnútra, prísunom dostatočného množstva tekutín.

Prečítajte si aj: 5-dňový detox podľa Emily Ratajkowski: Takto dosiahnete dokonalú postavu a žiarivú pleť

Nakoniec pár kvapiek rozjasňovača

Keďže skutočne nepotrebuje mejkap, všetko zakončí jemnou dávkou rozjasňovača, ktorý aplikuje na oblasť lícnych kostí, nosa, brady a čela. Niekedy ho v prípade potreby zmieša priamo s krémom, aby tak dosiahla žiarivý vzhľad úplne všade a potom už len doladí ostávajúce časti. Emily v zásade odmieta hrubé vrstvy mejkapu, preto je pre ňu rozjasňovač absolútnou jednotkou v prípade starostlivosti o pleť a jej žiarivý vzhľad.

Mohlo by vás zaujímať: Fitness program podľa krásnej Emily Ratajkowski: Vieme, čo je za jej skvelou figúrou

Ešte jeden tip

Na tvár nepoužíva žiadne peelingy, pretože sa nerada zbavuje jemne opálenej pleti a navyše nemá rada pocit podráždenosti. Preferuje skôr jemné čistenie čistou vodou, ktorá, aj keď sa tomu ťažko verí, dokáže pleť osviežiť a suché miesta upokojiť. Vyskúšajte túto kombináciu aj vy a skúste, aké to je vyzerať letne a príťažlivo už teraz.

Páči sa Vám žiarivý vzhľad Emily Ratajkowski?

spolu hlasovalo 140 ľudí

Áno
78
Nie
62

- Najčítanejšie -