Klobúk ako sexi doplnok: Milujú ho ženy s modrou krvou aj herečky z filmového plátna

Klobúky miluje Nicky Hilton, Kate Moss, Madonna aj Kate Middleton. Majú totiž schopnosť pozdvihnúť váš outfit o niekoľko levelov vyššie. A hviezdy to dobre vedia!

Klobúk ako sexi doplnok

Klobúk ako sexi doplnok

Zdroj: Profimedia

Vy ešte nemáte klobúk? Tak je najvyšší čas to zmeniť. Práve týmto kúskom totiž dokážete oživiť akýkoľvek outfit. Verte nám, že s ním budete vyzerať sexi, chic a jedinečne zároveň. Pri správnom výbere vás klobúk nielen rozžiari, ale dokáže vás premeniť aj na neviditeľnú, ak to potrebujete. 

Načerpajte inšpiráciu: Trendy kabelky, ktoré nás zaujali najviac: Tieto štýlové kúsky by chcela vlastniť doma nejedna žena

Nezameniteľný pánsky look

Tento rok sa nosia elegantné klobúčiky v pánskom štýle. Amber Heard to dobre vie. Ak ich skombinujete s jednoduchým, ležérnym outfitom, budete chic a neodolateľná zároveň. 

Svieže a štýlové zároveň

Nicky Hilton je známa svojimi trendy lookmi. Vždy vyzerá sviežo a naozaj štýlovo. Presne vie, čo jej pristane. Slamený klobúčik v kombinácii s denimovými šatami je dokonalou voľbou. 

Nežný, dievčenský look

Tak táto kombinácia je nielen neprehliadnuteľná, ale aj nesmrteľná. Verte nám, že jemné, dievčenské šaty a simple klobúčik budú spolu ladiť skutočne skvele. Presne tak, ako sa to podarilo docieliť Chiare Ferragni. 

Extravagancia s puncom grácie

Kate Middleton je milovníčkou klobúkov. Samozrejme, v jej prípade to súvisí aj s postavením, no práve preto si môže dovoliť aj extravagantnejšie kúsky. A tie sú vždy výnimočné.

Elegancia s dávkou minimalizmu

Patríte medzi milovníčky elegancie, minimalizmu a nechýba vám odvaha? Potom rozhodne môžete siahnuť aj po takomto modeli. Vytvoríte ním tajomný look a bude z vás skutočná femme fatale. 

Neprehliadnite: Zvonové nohavice sú späť a sú sexi ako nikdy predtým: Retro štýl zažíva svoj veľký módny návrat!

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba