Presunúť na hlavný obsah

Kaia Gerber sa so svojou mamou Cindy Crawford nielen podobá: Neuveríte, ale aj tieto ďalšie veci majú spoločné

Zahraničné celebrity

Každý sa zamýšľa nad ich neuveriteľnou podobou. Spoločné majú však tieto krásky oveľa viac.

Obe šikovné v kuchyni

Cindy Crawford v kuchyni výsostne veľa času netrávi, keď sa však už do pečenia pustí, stojí to za to. Rovnako tak je na tom aj jej dcéra Kaia, ktorá si rýchle a ľahké jedlá najradšej prirpavuje sama. Určite sa sem tam nájdu chvíle, kedy sa obe krásky stretnú v kuchyni spoločne, pristane im to totiž naozaj neuveriteľne.

Inšpirujte sa: Cindy Crawford by mohla konkurovať svojej dcére: Týchto 5 trikov tvorí jej overený recept na boj so starnutím

Občas trochu extrému

Zatiaľ čo si Cindy užíva rýchlu jazdu spoločne s manželom, Kaia neodolá občasnému povyrazeniu s priateľmi. Motokáry sú jej a užíva si ich skutočne plnými dúškami. NIekto by možno povedal, že takúto činnosť spoločnú mať nemôžu, opak je však pravdou. Niet sa čo čudovať, Kaia zjavne dávku odvahy podedila po mame.

Oddych v prírode a na pláži

Rodinné dovolenky v prekrásnych rezortoch a na plážach sú jednou z výsad ich života. Cindy si rada slnko užíva pri dobrom drinku, Kaia objavuje zákutia ostrova. Obe ale nemsierne milujú pobyt v prírode a na čerstvom vzduchu. Možno aj preto stále pôsobia tak sviežo a plné energie.

Nenechajte si ujsť: Kaia Gerber potvrdila status novodobej biznismenky: S týmto módnym návrhárom bude spolupracovať na novej kolekcii

Čas s rodinou

Cindy sa aj po rokoch manželstva s Randeom Gerberom neustále teší z ich skvelého vzťahu a pozornosti, ktorú od neho dostáva. Rodina je pre ňu dôležitá rovnako, ako aj pre mladučkú Kaiu, ktorá svojho otcka nadovšetko miluje. Ako rodina neustále držia pokope a snažia sa jeden druhého podporovať.

Mohlo by vás zaujímať: Novodobá ikona Kaia Gerber zdedila vkus po mame: Inšpirujte sa niektorými z jej dokonalých outfitov

Rodinný miláčik

Obe modelky majú vzťah k zvieratkám, o čom svedčí aj ich starostlivosť o domáceho miláčika. Na veku v tomto prípade skutočne nezáleží. Pokiaľ ide o tohto bieleho chlpáča, miluje ho Cindy rovnako veľmi ako dcéra. Je zrejmé, že spoločne tvoria ukážkovú rodinu, v ktorej sa okrem neuveriteľnej podobnosti,  láska a dobrá nálada nezaprie.

Páči sa Vám duo Cindy Crawford a Kaia Gerber?

spolu hlasovalo 213 ľudí

Áno
205
Nie
8

- Najčítanejšie -