Presunúť na hlavný obsah

Prirodzený mejkap Meghan Markle vyzerá absolútne dokonale: Na túto časť sa priateľka princa Harryho zameriava

Zahraničné celebrity

Nikdy to nepreženie a vždy volí tie správne kombinácie farieb. Na jednu vec si však budúca členka kráľovskej rodiny dáva obzvlášť pozor

Prirodzene krásna

Bývalá herečka a hviezda televízneho seriálu, sa o niečo vyše mesiac stane členkou kráľovskej rodiny ako manželka princa Harryho. Po jeho boku sa však objavuje už nejaký ten mesiac, pričom okrem štýlu obliekania a vlasov, sa na tejto kráske nezmenilo takmer vôbec nič. Prísnymi pravidlami, ktoré v oblasti outfitu a líčenia členov kráľovskej rodiny platia pre každého, totiž prešla takmer bez problémov.

Inšpirujte sa: Princ Harry a Meghan sa dohodli na svadobnom programe: Májová svadba bude neobvyklá aj kvôli tejto jednej veci

Všetko ladí prirodzene

Meghan si totiž odjakživa zakladá na prirodzene vyzerajúcom mejkape, ktorý s hrubými vrstvami krycieho krému a nánosmi púdru nemá nič spoločné. Samotná vizážistka tejto krásky totiž prezradila, že si budúca členka kráľovskej rodiny dáva záležať hlavne na tom, aby oblasť jej pieh, ktoré sa jej skvele vynímajú práve v okolí nosa a na lícach, zostala takmer úplne odhalená. Pehy totiž podľa nej pôsobia dievčensky a hravo a krásku tak omladzujú aj o niekoľko rokov. 

Preto v zásade na nanášanie mejkapu používa špongiu a volí len veľmi jemné textúry, ktoré pleť nezaťažujú, zjednotia jej tón a nechajú vyniknúť práve tie krásne maličkosti, ktorými je jej tvár špecifická.

Inšpirujte sa: Viete, kto sa stal najlepšou priateľkou Meghan Markle po presťahovaní do Británie? Táto kombinácia vás prekvapí

O pehy sa treba starať

Aj keď si Meghan na svojich pehách neželá obrovské množstvo mejkapu, predsa sa o ne istým spôsobom stará, a to do takej miery, aby krásne vynikli a netrpeli tým, že sú neustále vystavené priamym slnečným lúčom. Preto nezabúda na správny opaľovací krém na tvár s vysokým UV faktorom, ktorý si nanáša každé ráno a chráni ich tak aj v prípade, že sa opäť rozhodne túto časť tváre pri nanášaní mejkapu takmer úplne vynechať.

 

Používa vyslovene rozžiarujúce krycie krémy

Ak ak už má nejaký ten mejkap použiť, stavia na zložení s rozžiarujúcim efektom, ktorý dokonca aj v mieste pieh vytvorí len ľahkú vrstvu. Celkovo tak dané oblasti zosvetlí a nechá ich bez ďalších zbytočných zázračných emulzí či beauty produktov prirodzene vyniknúť.

Páčia sa Vám pehy Meghan Markle?

spolu hlasovalo 191 ľudí

Áno
161
Nie
30

- Najčítanejšie -