Ľahké pleťové krémy, ktoré nezaťažia vašu pokožku: Tieto z nich sme si obľúbili najviac!

Poznáte ten pocit mastnej pokožky, ktorá vám zbytočne upcháva póry a neumožňuje vašej pleti dostatočne dýchať? Touto témou sme sa zaoberali aj u nás v redakcii Feminity a zistili sme, že jediný problém stojí za nesprávnou voľbou pleťových krémov.

V poslednej dobe sme si zamilovali pleťové krémy, ktoré sú naozaj ľahké a zároveň hydratujú

V poslednej dobe sme si zamilovali pleťové krémy, ktoré sú naozaj ľahké a zároveň hydratujú

Zdroj: Profimedia

Rozhodli sme sa preto zostaviť pre vás rebríček ľahkých pleťových krémov, ktoré vašu pleť zbytočne nezaťažia a zároveň ju príjemne hydratujú. Zbavte sa nepríjemného pocitu, že máte na vašej tvári mastný film či príliš hutný krém. S príchodom teplých jarných dní je dôležité staviť na ľahkú kozmetiku a my vieme, aké produkty sú tie najlepšie. Presvedčte sa!

Mohlo by vás zaujímať: Večerné parfumy, ktoré si podmania vaše zmysly: Zmeňte svoj stereotyp a vyskúšajte niečo nové

Pleťový krém

Pleťový krém je dôležitou súčasťou každodennej starostlivosti o vašu pokožku. Je dôležité si ho však vybrať podľa typu vašej pleti a prípadných nedokonalostí. Tento hydratačný ochranný krém je určený pre zmiešanú pleť a je skvelý najmä vďaka jeho ľahkej textúre.

Obnovuje pleť

Okrem toho, že krásne vonia vám spríjemní deň aj dokonalým pocitom hebkej pleti. Tento zázrak limituje známky únavy a chráni pleť pred stresom či znečisteným ovzduším. Hĺbková regenerácia tohto denného krému vás presvedčí, aby ste si si ho zaobstarali do svojej kozmetickej taštičky.

Hydratácia

Dlhotrvajúca hydratácia bez pocitu zaťaženej pleti. Presne to sme pocítili pri vyskúšaní tohto jemného krému, ktorý má naozaj pozitívne účinky pre vašu pokožku. Jeho nenásilná vôňa značí o tom, že tento produkt nepotrebuje zaujať, ale napriek tomu vás prekvapí.

S ochranným faktorom

Hydratovať pleť, ochrániť ju pred vonkajšími vplyvmi a zároveň aj pred slnečným žiarením? Túto kombináciu zvládne jedine super ochranný krém, ktorý sa okrem iného vyznačuje aj ľahkou textútou. Denný hydratačný krém s vysokým obsahom vitamínov vás zaručene poteší.

Inšpirujte sa: Vlasový odtieň, ktorý sa stal nesmierne populárnym: V čom sa skrýva jeho úspech?

Detoxikácia

Vaša pleť potrebuje po zime poriadny detox! Ten hravo zvládnete pomocou tohto detoxikačného krému, ktorý je určený pre mestský typ žien. Znečistené ovzdušie a každodenný stres sa prejavuje aj na vašej pokožke a preto je potreba s týmto problémom zatočiť čo najskôr. Antioxidačný denný krém to vyrieši za vás!

Foto:
Profimedia, Estee Lauder, Yves Rocher, NUXE, Clinique, Nivea
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba