Presunúť na hlavný obsah

Cvik, na ktorý nedá dopustiť Ivana Gáborík Surovcová: Toto kráska robí pre svoje ploché brucho

Slovenské celebrity

Mnohé ju poznáme ešte pod jej menom za slobodna, ako stále krásnu a vyšportovanú tanečníčku Ivanu Surovcovú. Dnes už síce pani Ivana Gáborík, avšak bez žiadnej zmeny vo svojej, vždy perfektnej, vizáži.

Blonďavá kráska Ivana Gáborík je veľkým živlom. Neobsedí doma na zadku a práve z toho dôvodu ho má aj tak pekne vyšportovaný. Jej aktívny životný štýl jej však prináša množstvo nespočítateľných pozitív. Jej pleť žiari, vlasy má krásne hebké a o jej postave sa mnohým môže iba snívať. 

Prečítajte si tiež: Tajomstvo krásy jednej z najkrajších Sloveniek Kristíny Činčurovej: Bez tohto si nevie predstaviť každodenný život

Začarovaná kombinácia

Ivana nedá dopustiť na beh. Rada si ho dopraje aj v zahraničí, kde momentálne žije. Ameriku si zamilovala aj vďaka tomu, že ponúka množstvo športovísk a trás, na ktorých môže kráska vyvetrať svoje vždy štýlové bežecké tenisky. Na opačnej strane miluje aj jógu. Táto kombinácia, kardio cvičenia v spojení s meditačným potenciálom jógy má naozaj blahodarné účinky. Môžeme ich vidieť nielen na Ivaninom bezchybnom tele, ale aj na úsmeve, ktorý z jej tváre iba málokedy schádza. 

Plavková sezóna je jej najobľúbenejšou

A my vôbec nepochybujeme o tom, prečo to tak je! Takú krásnu postavu by bola škoda zakrývať do hrubých vrstiev oblečenia. Ivana začala aj s dizajnovaním vlastných kúskov, ktoré zlučuje spoločný názov Kattiva. Tvorí módu pre sebavedomé ženy, ktoré vedia, čo chcú a neboja sa ani kúska extravagancie. Športové oblečenie je však stále jej najobľúbenejším a na kvalitné legíny a tenisky nedá dopustiť.

To čo vie rada posunie ďalej

Majiteľka obchodu so štýlovým oblečením Kattiva si však nenecháva poznatky, ktoré získala cez svoje skúsenosti, iba pre seba. Ostatným ženám chce tak byť nielen vzorom, ale aj oporou pri ich vlastnom úspechu v cvičení. Dnes si spolu s Ivanou precvičíme práve brucho, s ktorým majú mnohé ženy problémy. Jej najobľúbenejší cvik nie je vôbec komplikovaný, ľahko sa dá zvládnuť aj doma. Preto žiadne vyhováranie, dámy!

Mohlo by vás zaujímať: Kaia Gerber sa so svojou mamou Cindy Crawford nielen podobá: Neuveríte, ale aj tieto ďalšie veci majú spoločné

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa ⠀Ivana Gaborik (@iversanns),

- Najčítanejšie -