Presunúť na hlavný obsah

Vlasové premeny Simony Krainovej: Ženy s podobnými črtami tvare si môžu dopriať tieto typy účesov

Zahraničné celebrity

Modelka Simona Krainová je nielen českou kráskou, ktorá je neustále pracovne vyťažená, ale aj trendseterkou, ktorú v sebe nezaprie. Tentokrát sa spolu pozrieme na premeny, ktoré robí so svojimi, vždy krásne upravenými, vlasmi.

Simona Krainová je stále žiadanou modelkou. Aj vďaka svojej práci sa stala vlasovým chameleónom. Rôzne účesy skúšala nielen kvôli foteniam na rôzne obálky či kampane, ale aj sama pre svoje vlastné potešenie. Modelka má krásne výrazné oči a pekne rezané lícne kosti. Plné pery iba umocňujú jej uhrančivý pohľad a vždy upravené vlasy dotvárajú jej dokonalosť. Práve preto neváhajte aj vy a inšpirujte sa širokou paletou účesov, ktoré táto krásna blondínka vyskúšala. 

Prečítajte si tiež: Prirodzený mejkap Meghan Markle vyzerá absolútne dokonale: Na túto časť sa priateľka princa Harryho zameriava

Plážové vlny

Dovolenková sezóna začína. Práve preto už teraz na jar máte možnosť vyskúšať, či vám tento letný trend sedí. Ľahko si takéto štýlové vlny vytvoríte ak si práve umyté vlasy zapletiete do nedbalých vrkôčikov. Po preschnutí v takomto stave vás čaká bohatá hriva a efekt ako po dni strávenom na pláži.

Uhladený drdol

Tak isto ako aj v prechádzajúcom prípade, tento typ účesu sa hodí dámam, ktoré majú symetricky tvarovanú tvár. Je úplne jedno či je podlhovastá alebo okrúhla. Simona si ho užíva vo voľnom čase, keď potrebuje mať vlasy zafixované a nechce aby jej lietali do tváre.

Hladký vrkoč

Ženy s výraznými lícnymi kosťami na nich môžu právom stavať a nechať ich zažiariť práve takýmto typom účesu. Klasický vrkoč sa dá dotiahnuť do dokonalosti práve použitím gélu na vlasy. Uhladíte ním pramienky, ktoré niekedy len tak lietajú pri korienkoch vlasov. Uhladený look sa hodí naozaj na každú príležitosť a pasuje k akémukoľvek outfitu. 

Mikádo s ofinou

Modelka si nenechá újsť ani nové trendy. Keď stavila na pôsobivé mikádo s ofinou, zaujala celú slovenskú a českú módnu scénu. Jej krásne rysy osviežila ofina a kratší rostrih. Nebojte sa ani vy experimentovať a vyskúšajte tento typ účesu. Je mladistvý a neskutočne moderný.

Našli sme pre vás: Účes, ktorým nedávno upútala Simona Krainová, ako veľký trend: Alena Pallová úplne iná, Mirka Luberdová bodovala

Rovné dlhé vlasy

Človek by ani nepovedal, koľko toho dokáže krásna modelka Simona Krainová vystriedať na svojich vlasoch. Hladký look pre svoje vlasy má rada a preto jej nevadí kvôli foteniam podstúpiť aj žehlenie vlasov. Takáto krásne upravená vizáž je nielen veľmi praktická ale aj ľahko zvládnuteľná aj doma. Stačí ak si vlasy vyžehlíte, pridáte troška laku pre ich lesklosť a rozdelíte si cestičku na stred. Je to štýlový a večne moderný typ stylovania vlasov.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova),

Kratší bob po plecia

Dlhé vlasy môžu byť pre večne motivovanú Simonu niekedy už nudné. Práve preto rada experimentuje a skúsi aj zmenu. Kratšie vlasy sa krásne hodia k jej typu tváre, sú objemné a ľahšie na údržbu. Ráno stačí ak si ich vyfúkate dolu hlavou a tým si zabezpečíte objem. 

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova),

Look a lá 60. roky

Návrat do dôb minulých vie byť príjemným osviežením. Takýto styling Simona Krainová vyskúšala práve kvôli foteniu. Posúďte však sami, či sa jej hodí.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa simonakrainova (@simonakrainova),

 

Mohlo by vás zaujímať: Celebrity sa pochválili svojimi mamami: Pre Gigi Hadid je veľkou inšpiráciou, Karolína Kurková v nej nachádza svoju silu

Ofina

Mnohé dámy ofinou zakrývajú nedostatky na čele, či jeho veľkosť. Nemalo by to byť pravidlom! Vysoké čelo sa hodí aj na uhladené účesy, pretože práve tam vynikne a žena na ňom môže stavať. Ofinu si však viete aj nafingovať. Ak si spravíte drdol a koniec vlasov nezastrčíte klasicky za gumičku, ale necháte ich ísť smerom do čela, môžete si takýmto štýlom vyskúšať ako by vám sedela ofina. Modelka Simona Krainová stavila na asymetrickú ofinu a veľmi jej svedčí!

- Najčítanejšie -