Zvládnite svoj ranný make-up rituál za menej ako 5 minút: Vieme, ako na to!

Moderné líčenie netrvá dlho, práve naopak! Naučte sa nalíčiť za menej ako 5 minút a zaraďte sa k moderným ženám, ktoré toho stihnú ráno omnoho viac, ako len stáť pred zrkadlom.

Vďaka týmto trikom bude vaša ranná príprava ozajstnou hračkou

Vďaka týmto trikom bude vaša ranná príprava ozajstnou hračkou

Zdroj: Profimedia

Vytvorte si svoj dokonalý look za rovnaký čas, akým aj stihnete vypiť svoju rannú kávu. Nestresujte, pretože na docielenie vysnívaného moderného líčenia budete potrebovať len zopár trikov a rád, ktoré sme si samé odskúšali na vlastnej koži. A verte či nie, naozaj to stihnete!

Mohlo by vás zaujímať: Metalické odtiene si našli svoje zastúpenie aj vo svete krásy: Ako sa nalíčiť v tomto novom štýle?

Bezchybná pleť

Používajte osvedčený vzorec a zamerajte sa najmä na mastné a sčervenané oblasti okolo nosa a brady. Škvrny odstránite rýchlo pomocou hubky na make- up. Pokiaľ ide o tmavé kruhy pod očami alebo prerušenia, zahrejte krémový korektor medzi prstami a poklepte tam, kde je to potrebné. Klepanie vám zároveň zvýši cirkuláciu okolo oblasti očí a pomôže zobudiť pokožku.

Ružové líčka

Okrem toho, že sa ráno opláchnite poriadne studenou vodou si do svojho rituálu osvojte aj tento krok. Pre realistický a veľmi prirodzený vzhľad vašich líčok použite púder v ružovkastom až marhuľovom odtieni. Nielenže vám vytvorí mladistvejší vzhľad, ale zároveň sa veľmi prakticky a rýchlo nanáša. 

Dokonalé obočie

Gélové produkty na starostlivosť o obočie dodávajú hustotu a držia naozaj dôkladne. Vyberte si odtieň, ktorý zodpovedá vašej súčasnej farbe obočia. Dokonca aj v prípade, že máte riedke obočie, malé množstvo tónovaného gélu, ktorý je natretý nahor, vytvára plnosť a udrží ich na mieste. Skvelé, rýchle a efektívne. Čo viac si priať!

Rozžiarené oči

Šampanské, broskyňové alebo svetlo krémové odtiene, ktoré sú o niečo jasnejšie než váš tón pleti,  spôsobujú, že vaše oči vyzerajú naozaj sviežo a rozžiarene. Ponorte prst do tieňa a potom ho pretiahnite cez viečka, až po záhyb. Je to veľmi jednoduchý a najmä rýchly spôsob, ako oživiť celú tvár. Stavte na tieto žiarivé odtiene a verte či nie, váš bezchybný look bude na svete. Na záver už len použite zhusťujúcu maskaru, ktorej stačí použiť len pár ťahov.

Inšpirujte sa: Kontúrovacie paletky, vďaka ktorým dostane vaša tvár tie správne línie: Tieto z nich sú najlepšie

Neodolateľné pery

Farebné pero na pery je ideálnym pomocníkom pre všetky moderné ženy, ktoré si chcú ráno ušetriť čas a vytvoriť svoje ranné líčenie za menej ako 5 minúť. Posledným krokom bude teda len dotvorenie vášho bezchybného looku pomocou farebného pera. To sa nanáša veľmi jednoducho a vy ho zaručene oceníte.

Foto:
Profimedia, L'Oréal Paris, Lancôme, Essence, Gosh, e.l.f.
Zdroj:
MB

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba