VIDEO: Táňa Pauhofová v nádherných jarných šatách: Keď zistíte, z čoho sú vyrobené, budú sa vám páčiť ešte viac

Najnovším trendom v módnom priemysle je udržaťeľnosť materiálov. O tom, že aj z recyklovaných materiálov sa dajú vytvoriť nádherné kúsky, sa môžete presvedčiť vo videu s okúzľujúcou Táňou Pauhofovou.

Táňa Pauhofová v úlohe, korá jej nesmierne pristala

Táňa Pauhofová v úlohe, korá jej nesmierne pristala

Zdroj: instagram: @nora.jakub, web: www.nora-jakub.sk

Predstavenie už siedmej udržateľnej kolekcie H&M Conscious Exclusive sa blíži a my sa nevieme dočkať! Získajte predstavu o kolekcii inšpirovanej kreatívnym domovom švédskych umelcov Karin a Carla Larssonovcov z videa, ktoré obrazovo vytvorili duo fotografov Nora a Jakub v spolupráci s kameramanom Dominikom Seppom. Na zvukovej spolupráci sa podieľal Viktor Krivosudský, nedávny víťaz ocenenia Slnko v sieti za film Čiara. 

Žena súčasnosti a jej postoj k móde

Exkluzívna kolekcia sa zaoberá krásnym spracovaním a silou ženskosti očami švédskeho umeleckého dua menom Karin a Carl Larsson. Ich umelecký a remeselnícky dom v Dalarne poskytol inšpiráciu pre potlač a farebnú paletu tejto módnej kolekcie. Z dlhých šiat na špeciálne príležitosti sa prešlo na samostatné kusy určené na každodenné nosenie. Objavujú sa tam silné, ale zároveň mäkké vibrácie, ktoré veľmi pripomínajú Karin a jej vzťah k záhrade − stotožňuje sa to tiež so ženami súčasnosti.

Prečítajte si viac: Elegancia pre všetky moderné ženy, ktoré chcú byť IN: Vďaka týmto kúskom sa budete odlišovať od iných

Táňa Pauhofová stelesnením tejto predstavy

V nadčasových umeleckých kúskoch vo videu vystúpili dizajnérka KATAKUBO Katarína Pšenák, fotografka Nora (Nora a Jakub), stylistka Sandra Žigová, PR manager a moderátorka Babsy Jagušák, event manager Veryberry Kristína Šedivá a herečka Táňa Pauhofová, ktoré porozprávali o tom, čo pre ne znamená udržateľnosť v každodennom živote. 

„Jedným z aspektov kolekcie Concsious Exclusive, na ktorú som vždy hrdá je to, ako sme pokročili, udržateľné tkaniny sa menia na žakár a výšivky. Tento rok sme v spoločnosti prvýkrát pracovali s materiálom ECONYL®, čo je 100% obnovené nylonové vlákno vyrobené z rybacích sietí a iných nylonových odpadov“, prezradila nám prednedávnom kreatívna poradkyňa Ann-Sofie Johansson. Talentovaná herečka Táňa Pauhofová a ďalšie inšpiratívne dámy tak majú na sebe oblečenie zo spomínaných recyklovaných materiálov. Kolekcia Conscious Exclusive bude dostupná od 19. apríla.

VIDEO: Herečka Táňa Pauhofová a ďalšie inšpiratívne ženy, ktoré prispievajú k osvete v oblasti recyklovanej módy

 

Páči sa vám štýl obliekania, aký preferuje kúzelná Táňa Pauhofová?

Áno
133
Nie
27
Hlasovalo: 160

Foto:
instagram: @nora.jakub, web: www.nora-jakub.sk
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba