Presunúť na hlavný obsah

Hustejšie mihalnice či plnšie pery: Tieto jarné beauty triky musí poznať každá žena!

Krása

Svetlo, farby a radosť. Aj to so sebou po dlhej a nepríjemnej zime prináša jar. Rozkvitnite rovnako ako jedno z najobľúbenejších ročných období.

Dajte zbohom mdlému výrazu a tmavým farbám. S jarou prichádza zmena nielen v prírode, ale i vo výzore. Ak chcete oslniť, stavte na nasledujúce rady, ktoré sa priam žiadajú na tento čas.

Pleť bez chybičky

Absolútnou nutnosťou, ktorá k jari určite patrí, je krásna a svieža pleť. Dosiahnete ju nielen vďaka správnej životospráve, ale aj vhodnou kozmetikou. V prvom rade by ste nemali zabúdať na bázu pod mejkap, ktorá vyhladí pleť, ale pripraví ju aj na nanesenie ďalšej vrstvy. Máte pokožku bez chybičky? V tom prípade môžete na jar tekutý mejkap pokojne vynechať. Ak však potrebujete prekryť nedokonalosti či zmatniť rýchlo sa mastiace oblasti, jeho použitie je na mieste. Odporúčame napríklad Sheer Nude od značky trend IT UP. Tmavé miesta ako kruhy pod očami nezabudnite rozjasniť pomocou korektora, ktorý by mal byť o odtieň bledší, ako je mejkap na tvár.

Zvodné mihalnice

Hollywoodsky pohľad môžete mať aj bez umelých trsov. Mihalnice budú pôsobiť hustejšie, ak na očné tiene nepoužijete klasickú očnú linku, ale ceruzku. Vyskúšať môžete trend IT UP s extra tenkou tuhou, ktorá vytvorí bezchybné očné linky bez umelého vzhľadu. Aby váš pohľad nabral podobu motýlích krídel, potrebujete, samozrejme, kvalitnú maskaru. Pri jej výbere dbajte na správne vytvarovanie kefky, ktorá vaše riasy zvýrazní od korienkov až ku končekom a zároveň ich oddelí. Využiť môžete aj tajnú zbraň vizážistov – pred nanesením maskary riasy zľahka prepudrujte. Efekt je ohromný. Ak máte menšie oči, nezabudnite ešte predtým použiť klieštiky na vytvarovanie mihalníc.

Pery pripravené na bozk

Plnšie pery viete dosiahnuť jednoduchým trikom. Ceruzkou na pery vo svetlom telovom odtieni si urobte niekoľko vodorovných čiar na spodnej i vrchnej pere, ktoré následne prstom rozotrite jemne ku kútikom. Nad stred hornej pery vklepte trochu rozjasňovača. Následne ústa opatrne okontúrujte, tesne nad ich líniu. Kontúrovacia ceruzka by mala byť vodoodolná a dlhotrvajúca. My navrhujeme ceruzku na pery obohatenú o výživný avokádový olej Contour & Glide v jemnom odtieni 205 a nakoniec pery vyplňte leskom vo farbe zvolenej kontúrovacej ceruzky.

Pozdrav slnka na lícach

Rozveseľte svoju pleť jemným slnečným pozdravom. Nemusíte si robiť vrásky a vystavovať tvár slnku bez ochranných krémov. Jediné, čo budete potrebovať, je veľký štetec a dobrý bronzer. Usmejte sa a jemne sa dotknite tých častí líc, ktoré vystupujú a tvoria „jabĺčko“. Potom jemne prejdite aj po nose a brade. Dodáte tak pleti po zime zdravý a svieži vzhľad.

Nechty plné života

Odložte tmavé červené odtiene a stavte na veselšie farby. Vyskúšajte napríklad ružovú – či už cukríkovú, alebo jemnú pastelovú. V kurze sú aj iné pastelové odtiene a odvážnejšie dámy môžu skúsiť napríklad výraznú žltú. Aby vám lak dlhšie vydržal, nezabudnite nechty pred nanášaním odmastiť. Najmä pri výraznejších odtieňoch pozor na dokonalé nanesenie laku. Ak nemáte vždy úplne pevnú ruku, zaobstarajte si korektor laku na nechty, ktorý vám pomôže k dokonalej manikúre. Výbornou vychytávkou, ktorú sa oplatí vyskúšať, je aj sprej na urýchlenie schnutia laku – ideálny, ak máte naponáhlo.

Hlavne sama sebou

Aj keď sme vám dali niekoľko trikov na dosiahnutie jarného looku, hlavné je jedno: buďte sebavedomé, autentické a jedinečné. Vďaka tomu sa budete cítiť krásne a spokojné samy so sebou. To je aj posolstvo značky trend IT UP, ktorú nájdete v sieti obchodov a online obchode dm. S ich kvalitnými a cenovo dostupnými produktmi dosiahnete svoj vlastný neopakovateľný štýl. A o to predsa ide.

Chcem spoznať produkty trend IT UP!

- Najčítanejšie -