Presunúť na hlavný obsah

Krásna Emily Ratajkowski sa pred časom šťastne vydala: Neuveríte, ale aj toto stojí za výberom jej šiat a prstienka

Zahraničné celebrity

Pokiaľ ide o hriešne sexi modelku Emily Ratajkowski, existuje len málo vecí, ktoré by robila tak celkom typicky. Inak to nemohlo byť ani v prípade jej svadby.

Krásna modelka sa po nečakanom rozchode so svojím bývalým priateľom z ničoho nič, celkom tajne a len v prítomnosti najbližších priateľov, vydala za svojho dlhoročného známeho a niekoľkotýždňového priateľa, Sebastiana Bear-McClarda. Ten ju o ruku požiadal skutočne netradičným spôsobom, a to preto, že počas spoločnej večere ako snubný prsteň použil obyčajnú papierovú spinku. Tým sa však séria nezvyčajností, ktoré sprevádzali ich svadbu len začala.

Inšpirujte sa: 5-dňový detox podľa Emily Ratajkowski: Takto dosiahnete dokonalú postavu a žiarivú pleť

Niekoľko hostí a horčicová žltá

Síce by sme na Emily radi videli krásne biele šaty, ktoré by doslova obopínali jej úžasnú postavu, modelka sa rozhodla inak. Svoj vysnívaný deň strávila v kruhu najbližších, bez informovania médií, v horčicovo žltom kostýme, ktorý v módnych reťazcoch nie je vôbec ťažké nájsť.

 

2.23.18

Príspevok, ktorý zdieľa Emily Ratajkowski (@emrata),

Emily však na to mala svoj dôvod. Podľa jej vlastných slov sa necíti ako žena, ktorá by si mala obliekať bielu. Má pocit, že sa v nej spája množstvo charakterov a životných skúseností a biela je farbou nevinnosti. Okrem iného sa jej však zapáčila samotná myšlienka obliecť si kostým. Najprv mala v pláne zaodieť sa do červenej, keď však našla horčicovo žltý model tak nejak vedela, že je tým pravým.

Všetky družičky v kostýmoch

Aj keď svadbu navštívilo len zopár najbližších ľudí nevesty a ženícha, šaty by ste na prítomných dámach hľadali márne. Všetky totiž nasledovali príklad Emily a obliekli sa príhodne. Možno aj preto, že tajná svadba nevyzerala tak celkom ako slávnosť, sa páru podarilo udržať celú vec v tajnosti aspoň pár hodín.

Mohlo by vás zaujímať: Fitness program podľa krásnej Emily Ratajkowski: Vieme, čo je za jej skvelou figúrou​

Prstienky mali byť ich vlastné. Doslova

Keď už sme pri originálnom outfite, nesmieme zabudnúť ani na nevšednú obrúčku, ktorá sa kráske vyníma na prsteň už nejaký ten mesiac. Tento zlatý nenápadný krúžok totiž na rozdiel od kostýmu v žiadnom z obchodov nenájdete. Emily a Sebastian si ich totiž vyrobili sami.

Nenechajte si ujsť: Sexica Emily Ratajkowski sa môže pýšiť žiarivou pleťou: Darí sa jej to vďaka jednej veci, ktorú robí každý deň

Všetko to začalo už samotnou papierovou spinkou a pokračovalo Sebastianovým nápadom kúpiť si uncu zlata, roztaviť ju a vyrobiť originálne prstienky. Večer pred svadbou ho spoločne v ateliéri zlatníka roztavili a vyrobili prstene, ktoré nikto iný nemá. Síce mali byť len dočasné, Emily si k k tomu svojmu vytvorila tak hlboký vzťah, že sa ho len tak ľahko nevzdá. Zvláštne, ako veľa sa môže skrývať za takto jednoduchým krúžkom zlata.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus